Denizli’de Tüm İlçelere Gençlik Merkezi

Denizli’ye yapılacak gençlik ve spor yatırımları hakkında konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Gençlik faaliyetlerimiz ile ilgili; inşallah Denizli’de gençlik merkezi olmayan ilçemiz kalmayacak. Spor salonlarıyla, gençlik merkezleriyle, tüm gençlik yatırımlarıyla inşallah Denizli’yi bir şaha kaldırmanın yeni bir miladın akdini gerçekleştireceğiz” dedi.

SPOR 22.03.2021, 15:31
Denizli’de Tüm İlçelere Gençlik Merkezi
banner858

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda, Denizli’ye yapılacak gençlik ve spor yatırımlarının yer aldığı bir protokol imzalandı. Protokol, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu başkanlığında, Denizli’den gelen heyet ile birlikte imzalandı. Bu kapsamda il genelinde birçok gençlik ve spor yatırımı yapılacak. Protokol töreninde bir konuşma yapan Bakan Kasapoğlu, “Denizli her zaman üreten, en güçlü şekilde tüm emeğini üretimi tüm dünyaya ispatlamış bir şehir. Gençleriyle, kadınlarıyla, tüm halkıyla, en mükemmel şekliyle ortaya koyan bir şehir. Bu şehrin yarınlara yürüyüşünde gençlik ve spor yatırımları önemli bir yer ediniyor. Bu çerçevede bugüne kadarki gelinen nokta, ben ayrıca Denizli’de gördüğüm birlik, beraberlik ve kardeşlik duruşunu özellikle ifade etmek istiyorum. Milletvekilleriyle, Büyükşehir Belediyesiyle, il teşkilatlarıyla, Cumhur İttifakı’yla, bu tablo inanıyorum ki bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Ege’nin, Türkiye’nin yükselen yıldızı olan Denizli’yi her alanda olduğu gibi hem gençliği ile hem de sporu ile çok daha farklı noktalara taşıyacak. Protokolümüz, çalışmalarımız bugünümüz ve yarınımız için hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

“İNŞALLAH DENİZLİ’DE GENÇLİK MERKEZİ OLMAYAN İLÇEMİZ KALMAYACAK”
Denizli’de zaten hali hazırda oldukça fazla yatırımın yapıldığını ve genlik-spor alanında da bu yatırımların artarak devam edeceğini vurgulayan Bakan Kasapoğlu, “Gençlik faaliyetlerimiz ile ilgili; inşallah Denizli’de gençlik merkezi olmayan ilçemiz kalmayacak. Spor salonlarıyla, gençlik merkezleriyle, tüm gençlik yatırımlarıyla inşallah Denizli’yi bir şaha kaldırmanın yeni bir miladın akdini gerçekleştireceğiz. Çünkü biz gençlerimiz için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadık. Bundan sonra da kaçınmayacağız” şeklinde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir