Honazlı Futsalcılar Hedef Büyüttü

Okul Sporları Futsal Bölge Şampiyonası’nda Denizli’yi temsil edecek Himmet Nimet Özçelik Anadolu Lisesi sporcuları Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’nu ziyaret etti.

SPOR 28.02.2020, 11:38 28.02.2020, 11:42
Honazlı Futsalcılar Hedef Büyüttü
banner858

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün organize ettiği Okul Sporları Futsal Genç Kızlar İl Şampiyonası’nda dereceye giren Himmet Nimet Özçelik Anadolu Lisesi takımı, İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’nu ziyaret etti. Okul Müdürü İsmail Şakiroğlu ve Beden Eğitimi Öğretmeni İsmail Bilir’in de katıldığı ziyarette Denizli’yi bölge şampiyonasında temsil edecek sporcular konuşuldu. 6-8 Mart tarihlerinde Muğla’da düzenlenecek grup müsabakalarına katılacak Honaz ekibinin bundan sonraki hedefi ise üst turlara çıkmak.

“SPORUN YANINDA DERSLER DE ÖNEMLİ”

Sporcularla tek tek tanışarak sohbet eden İl Müdürü İbanoğlu, Himmet Nimet Özçelik Anadolu Lisesi’nin bundan sonraki turlarda da aynı başarıyı göstermesini temenni ettiğini söyledi. Genç sporcuların hem derslerinde hem de sporda başarılı olmalarını temenni ettiğini söyleyen İbanoğlu, onlara destek veren okul idarecilerine, öğretmenlerine ve ailelerine teşekkür etti.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir