banner609

Protokol futbolcularla buluştu

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Vali Hasan Karahan Denizlisporlu yönetici ve futbolcularla akşam yemeğinde bir araya geldi.

SPOR 07.11.2018, 09:36
Protokol futbolcularla buluştu
banner858

Denizli Valisi Hasan Karahan ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Denizlispor’u ziyaret etti. Denizlispor Başkanı Ali Çetin, Vali Karahan ve Başkan Zolan’ı Haluk Ulusoy Tesisleri’nde çiçekle karşıladı. Futbolcularla tek tek selamlaşan ikili, başarılarından dolayı tebrik etti.

Vali Altıparmak ve Başkan Zolan, daha sonra tesislerde Denizlisporlu yönetim kurulu teknik heyet ve futbolcularla birlikte yemek yedi.

 “BU SENE HEDEFLERİMİZE ULAŞACAĞIZ”

Toplantıda konuşma yapan Denizlispor Başkanı Ali Çetin, “Artık verdiğimiz sözler yerini bulacak. Bundan sonra verdiğimiz sözleri tutmak için elimizden geleni yapacağız. Her zaman yanımızda olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a ve Valimiz Sn. Hasan Karahan’a çok teşekkür ediyoruz. Boluspor maçı için primlerimizi bir daha gözden geçireceğiz. İnşallah o sene bu sene olacak ve hedeflerimize ulaşacağız” dedi.

“SPOR TOTO 1. LİG’DE ÇOK UZUN KALDIK”

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizlispor’un kentin en büyük markası olduğunu dile getirerek, Denizli’nin en büyük markasıdır. Geçmişte çok büyük başarılar yakalayan ve UEFA Kupası’nda çeyrek final oynamış önemli bir takımdır. Artık Spor Toto 1. Lig’de çok uzun kaldık. Sizler terinizin son damlasına kadar savaşarak bu takımı layık olduğu yere çıkaracaksınız. Eğer siz yeteneklerinizi ve tüm gücünüzü ortaya koyarsanız o sene bu sene olacaktır. Sizlerin emeğiyle Denizlispor’u süper ligde göreceğiz. Bizler gayretimizi göstereceğiz, hem seyirci hem protokol olarak elimizden geleni yapacağız. Lig uzun bir maraton, Boluspor maçı önemli bir maç ancak bu uzun maratonda gayret ve birlikteliğimizi devam ettirdiğimiz sürece bizi hedefimizden saptıracak Allah’tan başka hiçbir güç yoktur. İnşallah yarınlarımız bugünümüzden daha güzel olacak” dedi.

“DENİZLİSPOR’DA GÜVEN PROBLEMİ KALMADI”

Şehrin takıma inancının tam olduğunun altını çizen Vali Hasan Karahan ise, “Denizlispor Denizli’nin en büyük gerçeğidir. Bir üst ligde olması gerekir. Zamanında önemli başarılar yakalandı. Sizlerde o başarıları yakalayabilecek yetenekleri olan arkadaşlarımızsınız. İyi bir uyum yakaladık şehrimizde A’dan Z’ye, büyükten küçüğe, 7’den 70’e herkes bu takımı artık sahiplendi. Denizlispor’da güven problemi kalmadı, yönetimimizin heyecanı ve sizlerin başarıları bizleri umutlandırdı. Bizlerde siyasetçi, işadamı, vatandaş olarak elimizden geleni yapacağız” dedi.

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir