"Süreç Hassas Kenetlenelim"

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'un başkan yardımcısı Taner Atilla, futbolcuların alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle antrenmana çıkmamasına ilişkin, "Önemli olan yaşanan bu olay karşısında tüm şehir olarak bir mesaj alabilmektir. Bu takıma inanacağız ve eskisinden daha çok destek vereceğiz” dedi.

SPOR 04.10.2018, 13:35 04.10.2018, 13:36
"Süreç Hassas Kenetlenelim"
banner858

Atilla, yaptığı yazılı açıklamada, yeşil-siyahlı oyuncuların, dün akşamki antrenmana çıkmayarak alacakları karşısında bir mesaj vermek istediklerini söyledi. Futbolcularının eylemini doğru bulmadığını dile getiren Atilla, "Kendileri sonuna kadar haklı ancak ligin henüz 8. haftasındayken bu şekilde bir tepki vermek son derece yanlıştır. Buradan her iki tarafın çıkarması gereken dersler vardır. Keşke bu olay hiç yaşanmasaydı. Ancak şu da unutulmamalıdır ki geride kalan 7 haftanın sonunda bize son derece güzel sonuçlar yaşatan ve bu sezon içinde inancımızı gün geçtikçe yükselten yine bu oyuncularımızdır. Geçen sezon en zor şartlarda takım için müthiş mücadele veren, alacaklarını takımın riski karşılığında hiç sorun etmeyen oyuncularımızın asla ve asla kişiliğinden şüphe duyamam. Şunu da biliyorum ki tüm oyuncularımız bireysel de olsa antrenmanlarını yapmışlardır” diye konuştu.

Yönetim olarak 2 yıldan bu yana çok ciddi katkılar ortaya koyduklarını belirten Atilla, kongre sonrası aralarına katılan arkadaşlarının hemen hemen hepsinin daha ilk haftadan taahhütlerini yerine getirdiğini söyledi.

Hassas bir süreçten geçtiklerini vurgulayan Atilla, "Camia olarak iyice kenetlenip sadece futbol takımı değil tüm şehir olarak bir bütün olup olumsuzluklardan daha da güçlü çıkmayı başarmalıyız. Önemli olan yaşanan bu olay karşısında tüm şehir olarak bir mesaj alabilmektir. Bu takıma inanacağız ve eskisinden daha çok destek vereceğiz” dedi. Denizlisporlu futbolcular dün, Haluk Ulusoy Tesisleri'nde saat 17.00'de yapılması planlanan antrenmana alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle çıkmamıştı. (AA)

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir