Denizli’de 500 Kişiye İş İmkanı

Tavas Belediyesi 5 bin 500 m2 kapalı alanın ihalesini yaparak, Deniz Tekstil ile sözleşme imzaladı. Tavas’ta yaklaşık 500 kişiye istihdam sağlayacak olan tekstil fabrikası en kısa sürede hizmet vermeye başlayacak.

Tavas 07.01.2021, 11:28
Denizli’de 500 Kişiye İş İmkanı
banner858

Deniz Tekstil, Tavas’a dev yatırım yapıyor. Bu kapsamda yaklaşık 500 kişiye istihdam sağlayacak fabrika kurulacak. Tavas’a birbirinden değerli projeler kazandırmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, “Bu kutlu görevi devraldığımız günden bu güne hemşehrilerimiz için gece gündüz demeden çalışıyoruz. İlçemizin gelişmesi, kalkınması, vatandaşlarımızın refah seviyesinin yükselmesi, yaptığımız ve yapacak olduğumuz hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmaları için çalışmalarımız devam ediyor. Ekonomiye katkı yapmanın yanında, çok sayıda hemşehrimize istihdam sağlayacak olan tekstil işletmemizin faaliyete geçmesi için ilk adımı attık. Yapmış olduğumuz ihaleyle İlçe merkezimizde bulunan 5500 m2 kapalı alanı Deniz Tekstil’e kiraya verdik, sözleşme imzaladık.

Üretime dayalı tekstil işletmemizin faaliyete geçmesi ile beraber işsiz olan kardeşlerimizin iş sahibi olmaları, meslek edinmeleri ve elde edecekleri gelirle aile bütçelerine destek olmalarını sağlayacağız. İlçemizi her alanda ileriye taşımak, yaptığımız hizmetlerle birlikte hemşehrilerimizin yüzlerini güldürüp hayır dualarını almak bizim için her zaman gurur kaynağı olacaktır. Bizler de vatandaşlarımızdan aldığımız güçle Tavasımıza birbirinden değerli hizmetlerin ve projelerin kazandırılması için azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Projemizin İlçemize kazandırılmasında büyük destek ve katkıları olan Önceki Dönem Ekonomi Bakanımız, hemşehrimiz Sayın Nihat Zeybekci’ye, Deniz Tekstil sahibi Derya Baltalı’ya ve bu süreçte yanımızda olan Meclis üyelerimize teşekkür ederim. Kurulacak olan tekstil işletmemizin Tavasımıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir