Bir Çırpıda Yarım Milyon Lira Harcadı

PAÜ Hastanesinde bağışlar tüm hızıyla devam ediyor. İsminin açıklanmasını istemeyen hayırsever iş adamı, tarafından tam donanımlı bir ambulans ve 4 kuvöz bağışı yaptı. Bağış tutarının yaklaşık 500 bin lira olduğu tahmin ediliyor.

YAŞAM 29.04.2019, 16:38 29.04.2019, 16:47
Bir Çırpıda Yarım Milyon Lira Harcadı
banner930

İsminin açıklanmasını istemeyen hayırsever işadamı, Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri’ne tam donanımlı acil yardım ambulansı ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesinde kullanılmak üzere 4 adet ileri teknoloji kuvöz bağışladı. Bu bağışlarıyla hastane ambulans sayısı 3’e ve kuvöz sayısı 18’e yükselerek yeni doğan ünitesinde daha çok çocuğa ve acil yaralılara hizmet verme olanağı sağlanmış oldu.

DENİZLİ’DEKİ DİĞER İŞADAMLARIMIZA ÖRNEK OLMALI”

Hayırsever işadamına verdiği destekler için teşekkür eden Prof. Dr. İbrahim Türkçüer; “Özellikle bu tür bağışlar ile tam donanımlı olduğu için halkımıza daha iyi hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Vermiş olduğunuz bu destek bizim sorumluluğumuzu daha da artırıyor. Bizim en iyi sağlık hizmeti vermek için elimizden geleni yapmamız için teşvik ediyor. Bağışlarınızın devamını diliyorum. Denizli’deki diğer işadamlarımıza örnek olmasını temenni ediyorum” dedi. 

Yorumlar (1)
Musa 2 yıl önce
Birde sigortası olmayan hastalar için bir şeyler yapılsa aynı PAÜ hastanesi sigorta yok diye geri döndğrmeyide iyi biliyor.
sanalbasin.com üyesidir