Denizli’de Şafak Baskını

Denizli’de uyuşturucu satıcılarına yönelik Özel Harekat Timlerinin katılımı ve Drone desteğiyle 7 adrese yönelik eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi. 2 kişi yakalanırken, çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Asayiş 30.12.2020, 13:21
Denizli’de Şafak Baskını
banner858

Çevre illerden Denizli’ye uyuşturucu madde getirdikleri ve sattıkları yönünde istihbari bilgiler alınması üzerine 2 aydır takip edilen gruba yönelik Özel Harekat Timlerinin katılımı ve Drone desteğiyle 7 adrese yönelik eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi. 2 şüpheli şahıs yakalanırken, yapılan aramalarda; 589 adet Ecstasy Hap, 7 gram esrar maddesi, 10 gram sentetik kannabinoid maddesi, 1 adet pompalı tüfek ele geçirilmiştir. Olayla ilgili olarak yakalanan 2 şüpheli şahıs ile daha önce Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan cezaevinde olan  1 şüpheli şahıs olmak üzere toplam 3 şüpheli şahıs hakkında adli makamlarca işlem yapıldı.

DENİZLİ OTOGARINDA YAKALANDI

Yılbaşı öncesi çevre illerden Denizli’ye uyuşturucu madde getirileceği yönünde istihbari bilgiler alınması üzerine, uyuşturucu ticareti ve nakli yapan şahısların tespiti ve yakalanmasına yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda; 3 şüpheli şahıs Denizli otogarında yakalandı. Şahısların üzerlerinde ve eşyalarında yapılan aramalarda; 178 gram Skunk Maddesi, uyuşturucu madde paketlemeye yarayan 2000 adet küçük kilitli poşet ele geçirildi. Olayla ilgili olarak yakalanan 3 şüpheli şahıs hakkında adli makamlarca işlem yapıldı.      

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir