12:03 Aktüel

Denizli Valiliği öncülüğünde il genelinde faaliyet gösteren Aile Destek Merkezi (ADEM) ve Sosyal Dayanışma Merkezi (SODAM) kursiyerlerinin hazırlamış olduğu ürünler sergilendi.

11:58 Asayiş

Denizli’de önce komşusu olan dayısının kapısına satırla dayanan ve ardından sokağa inerek araçlara zarar verip, önüne çıkan iki kadını darp eden saldırgan yakalandı.

11:46 SPOR

Beyağaç ilçesinde Kaymakamlık ve Belediye öncülüğünde düzenlenen Sokaklar Bizim Futbol Turnuvasında dereceye giren takımlar düzenlenen törenle ödüllendirildi.

11:08 Asayiş

Denizli’nin de aralarında bulunduğu 17 ilde FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne yönelik olarak düzenlenen “Kıskaç-18” operasyonlarında 90 şüphelinin yakalandığını belirtildi.

10:56 EKONOMİ

Fahiş fiyat artışı ve stokçuluk cezalarının artırılmasını içeren düzenleme, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

10:02 Denizli Büyükşehir Belediyesi

Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Çoksesli Korosu ve Çocuk Korosu, İzmir Uluslararası Çoksesli Korolar Festivali’nde sahne aldı. 14 ayrı dalda müzikal ödüllerinin verildiği festivalde Denizli Büyükşehir Belediyesi, 2 özel başarı ödülü almaya hak kazandı.

09:49 DENİZLİ HABERLERİ

Denizli'nin Acıpayam ilçesinde yüzeyi 5 santimetrelik beyaz örtüyle kaplayan şiddetli dolu yağışı, başta kavuk karpuz olmak üzere sebze ekili alanlarda büyük maddi hasara yol açtı.

09:30 DENİZLİ HABERLERİ

Kadın girişimci Güzide Metinöz,  sahibi olduğu meşhur Kebapçı Muhtar restoranıyla asırlık lezzet Tandır Kebabının Denizli’de tek kadın temsilcisi olarak başarı hikayesiyle dikkat çekiyor.  Sektörde ‘Hanım Ağa’ lakabıyla tanınan Metinöz, kadın girişimcilere de rol model olarak gösteriliyor. Birçok STK’da görev alan, Denizli Tandır Kebabı ve Kültürel Lezzetleri Yaşatma Derneği’nin başkanlığını da üstlenen Metinöz, kentin gastronomi zenginliğinin tanıtımı için çalışmalar yürütüyor.

02:16 Asayiş

Denizli’de bir alışveriş merkezi işletmecisi hastane önünde silahlı saldırıya uğradı. Saldırgan kendisini bekleyen araçla kaçarken, vurulan iş adamının durumunun ağır olduğu öğrenildi.

13 saat önce DENİZLİ HABERLERİ

Çocuk kitapları yazarı Dr. Nilay Yılmaz, Denizli Çözüm Koleji’nde öğrencilerle söyleşi de buluştu.  Yazarın kitaplarını okuyan ilkokul ve ortaokul öğrencileri, kitaplar üzerine Yılmaz ile doyumsuz bir sohbette bulundu.