09:19 Asayiş • Bugün 09:19

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Denizli’nin de de dahil olduğu 73 ilde silah kaçakçılarına yönelik düzenlenen Mercek-7 operasyonunda bin 264 şüphelinin gözaltına alındığını açıkladı.

15 saat önce GÜNDEM • Dün 17:40

Yukatel Merkezefendi Belediyesi, Engelliler Haftası nedeniyle, İsmail Tosunoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu’nu ziyaret etti. Engelli bireylerle bir araya gelen yeşil-siyahlılar unutulmaz bir gün yaşadı.

16 saat önce EKONOMİ • Dün 17:20

İYİ Parti lideri Meral Akşener, asgari ücret önerisini açıkladı. Asgari ücrete yılda iki kere zam yapılması gerektiğini belirten Akşener, "İYİ Parti olarak hem çalışanlarımızı, hem de işverenlerimizi gözeten makul asgari ücret talebimiz 2024 yılı ocak ayı için 17 bin lira; temmuz ayı için ise 20 bin 500 liradır" ifadelerini kullandı.

17 saat önce EKONOMİ • Dün 16:18

Denizli’de simide zam geldi. Susam fiyatlarının 120 liraya kadar yükselmesinin ardından 90 gram simit, 7 liradan 8 liraya yükseldi.

17 saat önce DENİZLİ HABERLERİ • Dün 15:51

CHP Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum, başvuru sürecinin tamamlanmasıyla birlikte kesinleşen belediye başkanlığı aday adayı listesinin tamamını kamuoyu ile paylaştı.

17 saat önce Denizli Büyükşehir Belediyesi • Dün 15:32

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, 5 Aralık Türk kadınına seçme ve seçilme hakkı tanınmasının 89. yıl dönümü dolayısıyla özel bir program düzenledi.

18 saat önce Merkezefendi Belediyesi • Dün 15:18

Merkezefendi Belediyesi’nin Atık Getirme Merkezi’ni Mustafa Kaynak Anadolu Lisesi’nde eğitim gören öğrenciler ziyaret etti.

18 saat önce SPOR • Dün 15:10

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde Yukatel Merkezefendi Belediyesi ile Darüşşafaka Lassa’yı 83-81 mağlup etmeyi başarmış, karşılaşmanın son çeyreğinde de sahada gerginlik yaşanmıştı. Yaşanan olayla ilgili Darüşşafaka’dan açıklama geldi.

19 saat önce GÜNDEM • Dün 14:26

TBMM’de Gelecek Partisi Denizli Milletvekili Sema Silkin Ün, Türkiye'deki kadınların son 20 yılda mutsuzluk oranının yüzde 100 arttığını, milyonlarca kadının sorumluluklarından dolayı çalışamadığını ve çalışan kadınların ise önemli bir bölümünün kayıt dışı çalıştığını belirtti. Milletvekili Ün, AB ülkeleri arasında kadın profesör oranında üçüncü sırada olduklarını ancak yönetim temsilinde problem yaşandığını açıklayarak, kadın sorunlarına dikkat çekti.

19 saat önce EĞİTİM • Dün 14:06

Milli Eğitim Bakanlığı okullarda öğretmen ile veliler arasında iletişim kurmak için gönüllü olarak görev yapan "sınıf annesi" uygulamasını yasakladı.

Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı