banner609

Kaymakam Karataş’tan Başkan Atlı’ya Ziyaret

Babadağ’da eski Kaymakam Ahmet Ali Altıntaş’ın tayininin ardından Babadağ Kaymakamı olarak göreve başlayan Adem Karataş göreve başladı. Kaymakam Karataş Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’yı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Babadağ 01.10.2020, 13:53 Kahraman Kahraman
Kaymakam Karataş’tan Başkan Atlı’ya Ziyaret
banner930

Denizli’nin Babadağ ilçesinde Kaymakam olarak göreve başlayan Adem Karataş, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Babadağ’la ilgili sohbet eden Kaymakam Karataş ve Başkan Atlı Babadağ’da yapılan çalışmalar üzerinde konuştu. Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’nın görev süresince yaptığı bilgilendirmeler üzerine fikirlerini sunan Kaymakam Adem Karataş ilçe hakkında detaylı bilgiler edindi.

Babadağ’da yapılacak olan projeler üzerine de konuşmaların geçtiği görüşmede, ilçe halkı ve Babadağ’ın en iyi yerlere gelmesi ve ilçe halkının refah içinde yaşaması konusunda mutabık olundu. İlçenin sosyo-ekonomik durumu ve kültürel değerlerini Kaymakam Karataş’a aktaran Başkan Ali Atlı Babadağ için en iyisini yapmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirtti.

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı ve Babadağ Kaymakamı Adem Karataş ardından ilçede kısa bir gezinti yaparak yerinde incelemelerde bulundular.

“YENİ KAYMAKAMIMIZ ZENGİNLİKLERİMİZE DEĞER KATACAK”

Başkan Atlı konuyla ilgili “Babadağımız Denizli’nin küçük bir ilçesi olmasına rağmen kültürel değerleri açısından en zengin ilçelerinden birisi. Babadağımızın yeni Kaymakamı Sayın Adem Karataş bugün görevine başladı. Babadağ’ın türlü zenginliklerine değer katacağından şüphem yok. Kaymakam Karataş’a nazik ziyaretleri için teşekkürlerimiz sunuyorum.

Babadağımız ve ilçe halkımız için uyum içinde çalışacağız. Babadağ hakkında fikir alışverişinde bulunduk ve yapılacak projelerimiz hakkında bilgi verdik. Her şey Babadağ için, her şey vatandaşlarımız için.” dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir