Çal Garası’na Kutlama Ve Tavsiye

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen ile yönetim kurulu üyeleri Çal Belediyespor Başkanı Adnan Tatar’ı ziyaret etti. Tatar, yeni sezon için çalışmalara başlayacaklarını söylerken, Feyyaz Ceşen ise “Bunca zorluklara rağmen futbol adına sürekli mücadele veren Çal Garası’nı kutluyorum” dedi.

Çal 29.05.2019, 11:55
Çal Garası’na Kutlama Ve Tavsiye
banner858

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen, yönetim kurulu üyeleri Vehbi Demir, Çağatay Bostancı ve İlhan Üşür ile birlikte Çal Belediyespor Başkanı Adnan Tatar’ı ziyaret etti.  Taraflar iftar yemeğinden sonra gece yarısına kadar sohbet etti. Çal Garası’nın Başkanı Tatar, “Yeni sezon hazırlıklarına başlayacağız. Bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de zirve hesapları yapacağız ama sağlıklı ve hesaplı adım atmak zorundayız” dedi.

A.S.K.F Başkanı Ceşen ise, Çal Garası’nı yeniden BAL’a çıktığı için kutladı ve tavsiyede bulundu. Ceşen, “Çal, Denizli futbolu için çok önemli bir yer. Çivril, Bekilli, Baklan ve Çal havzasının futboldaki en önemli temsilcisi haline geldi. Bu sezon gençlerin ağırlıklı olduğu bir kadro yapılıp, 3.Lig için en az 3 yıllık planlama yapılmalıdır. BAL’da düşük maliyetle kalıcı bir takım olarak bir süre yolunuza devam etmeniz daha mantıklı” yorumunda bulundu.

ÇİVRİLLİ DEMİR; “HAYDİ ÇAL TAKIMINA SAHİP ÇIK”

Yeşil Çivril Beledispor’da da bir dönem başkanlık yapan işadamı Vehbi Demir ise, bir Çivrilli olarak Çal Belediyespor’a olanakları ölçüsünde katkıda bulunduğunu söyledi. Demir, “Çallı işadamları ve esnaflar da bu konuda duyarlı olmalıdır. Haydi Çal, takımına sahip çık” dedi.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir