Kaymakam Alsancak’tan Arslan’a Ziyaret

Çameli Kaymakamı İsmail Alsancak, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan’a makamında iade-i ziyarette bulundu.

Çameli 13.11.2018, 17:07
Kaymakam Alsancak’tan Arslan’a Ziyaret
banner930

Çameli’ye yeni atanan ve göreve başlayan Kaymakam İsmail Alsancak kendisine yapılan hoşgeldin ziyaretlerinin ardından, ilçedeki kurum ve kuruluşlara iade-i ziyarette bulunuyor. Ziyaretlerinin ilk ayağı olarak Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan’ı makamında ziyaret eden Kaymakam Alsancak, Başkan Arslan ile ilçe hakkında genel değerlendirmelerde bulundu.

İlçeye yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında istişarede bulunan Kaymakam İsmail Alsancak ve Belediye Başkanı Cengiz Arslan, ilçede iki kurumun ortaklaşa yapabileceği konular hakkında da görüş alışverişinde bulundular. Görüşmenin ardından açıklama yapan Kaymakam Alsancak, “Çameli her yönüyle çok güzel bir ilçe. Biz bu güzel ilçeyi daha ileriye götürmek ve vatandaşlarımızın huzur ve refahı için başta Belediyemiz olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları ile el ele çalışacağız. Göreve başladığım gün ilçe de beraber çalışacağımız arkadaşlarımız çok güzel bir karşılama ile hoş geldin dediler. Bugün de Belediye Başkanımız ile ilçede iade-i ziyaretlere başladım. Tüm kurumlarımızı ziyaret edeceğim” dedi.

Kaymakam Alsancak’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Arslan ise, “Kaymakamımıza bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisiyle büyük bir uyum içinde çalışacağımızdan hiç şüphem yok. Çameli’mizin layık olduğu yere gelmesi için hizmet edeceğiz. Kendisine görevinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir