Denizlispor’da Neler Oluyor? Korkunç İddialar…

Denizlispor’da sular durulmuyor. Profesyonel Futbol Şube Başkan Yardımcısı Muhammed Üstek, yapılan transferlerde usulsüzlük olduğu gerekçesiyle bugün istifa etti. Spor camiasına bomba gibi düşen iddialar sonrası taraftarlar isyan bayrağı açarken; adı geçen Profesyonel Futbol Şube Üyesi Hikmet Olgun ise sessizliğini koruyor. Taraftarlar ise Başkan Mehmet Uz’dan bir açıklama bekliyor.

Denizli Spor 18.08.2021, 17:08
Denizlispor’da Neler Oluyor? Korkunç İddialar…
banner858

13 Milyon TL’lik transfer yasağını kaldıran ve transfer çalışmalarına hız veren Denizlispor’da ortalık karıştı. Profesyonel Futbol Şube Başkan Yardımcısı Muhammed Üstek; transferlerde usulsüzlük yapıldığı gerekçesiyle istifasını sundu. Yeşil-siyahlıların eski futbolcusu Recep Niyaz’ın babası İhsan Niyaz’da istifa ederken; iddialar ise yenilir yutulur cinsten değil.

TARAFTAR İSYAN BAYRAĞINI AÇTI

Yeşil-siyahlılarda Başkan Mehmet Uz sessizliğini korurken, taraftarlar ise isyan bayrağı açtı ve yönetime ateş püskürdü. Başta taraftar grupları olmak üzere birçok yeşil-siyaha gönül vermiş taraftar, iddialara açıklık getirilmesi gerektiğini söylerken adı geçen yönetici Hikmet Olgun’u ise istifaya davet etti. Yeşil-siyahlılarda bilinmezlik devam ederken, Denizli’ye transfer görüşmesi için getirtilen bazı futbolcu ve menajerlerin ise geri gönderildiği açıklandı. Ayrıca Mehmet Uz ve yönetimin transfer görüşmelerine devam ettiği ve birçok oyuncu ile anlaştığı hafta içerisinde de resmi imzaların atılacağı kaydedildi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir