“DÜNYA ÇOCUK HAKLARI ŞARKISINA” VİDEO KLİP ÇEKİLDİ

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Zübeyde Hanım Anaokulu “20 Kasım Dünya Çocuk Hakları” günü kapsamında “Çocuklar İçin Sende Söyle” sloganıyla yola çıkarak “Büyük Seslerden; Küçük Yüreklere” projesini gerçekleştirdi.

EĞİTİM 20.11.2017, 18:12 02.07.2019, 13:37
“DÜNYA ÇOCUK HAKLARI ŞARKISINA” VİDEO KLİP ÇEKİLDİ
banner930

Proje kapsamında 1 ay boyunca 320 veli, 9 kişilik orkestra ve 16 öğretmen hummalı bir çalışmanın ardından “Dünya Çocuk Hakları Şarkısına” video klip çekildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, “20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü”nde böylesine önemli bir projeyi gerçekleştiren Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Nuran Özbellek, öğretmenler Şule Avcı, Nurten Kurtlar Batmaz ve minik öğrencileri makamında kabul etti. Makamda gerçekleştirilen ziyarette İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Başgün ve Şube Müdürü Mustafa Vural’da hazır bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, “Öğrencilerimizi; kendi haklarını bilen, başkalarının haklarına saygı duyan bireyler olarak yetiştirmek, Irk, cinsiyet, dil, din, köken, siyasal ya da farklı görüş, hiçbir ayrım gözetmeksizin bütün çocukların haklarına sahip çıkmak, Her çocuğun barış ortamında yaşama ve savaş ortamından korunma hakkının olduğunu kamuoyuna duyurmak, Çocukların mutluluk, sevgi, saygı anlayışı içinde, bir aile ortamında yetişmesinin gerekliliğini kamuoyuna duyurmak ve Çocuk Hakları konusunda farkındalık yaratmak için bu çalışma gerçekleştirildi. Okulumuzun velilerinden oluşan koronun  çalışmalarından öğrencilerimizin bilgisi yoktu ve miniklerimize sürpriz yapıldı. Dünya Çocuk Günü şarkısını seslendiren tüm velilerimize ve okul yönetimimize teşekkür ediyorum. Amacımız yavrularımızı iyi yetiştirerek; anne-baba, bayrak ve vatan sevgisini aşılamaktır” diye konuştu.. Ziyaret sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, anaokulu minikleri ile hazırlanan klipi izledi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir