Denizli Hava Durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre, Denizli’de sağanak yağışlar etkili olmaya devam edecek. Cumartesi günü yağış beklenirken, Çarşamba günü ise Denizli genelinde kar yağışı bekleniyor.

GÜNDEM 19.03.2021, 19:43
Denizli Hava Durumu
banner858

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hava durumu verilerini paylaştı. Sağanak yağışlar etkili olmaya devam edecek. Denizli’de Cumartesi günü sağanak yağış bekleniyor. Hava sıcaklığı en düşük 7 derece, en yüksek 15 derece hissedilecek. Pazar günü ise çok bulutlu hava etkili olacak. Hava sıcaklığı en düşük 6 derece, en yüksek 22 derece olacak.

Pazartesi günü kent genelinde gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Hava sıcaklığı en düşük 9 derece, en yüksek 19 derece hissedilecek. Salı günü ise yağmurlu bir hava etkili olacak ve hava sıcaklığı en düşük 9 derece, en yüksek 15 derece olacak.

Çarşamba günü şehir merkezi hariç kent gelinde kar yağışı bekleniyor. Hava sıcaklıkları sert düşecek.  Şehir merkezinde hava sıcaklığı en düşük 4 derece, en yüksek 8 derece hissedilecek. İlçelerde ise hava sıcaklığı yer yer eksi derecelere düşecek.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir