banner610

banner609

Denizli Hava Durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre, Denizli’de sağanak yağışlar etkili olmaya devam edecek. Cumartesi günü yağış beklenirken, Çarşamba günü ise Denizli genelinde kar yağışı bekleniyor.

GÜNDEM 19.03.2021, 19:43 Kahraman Kahraman
Denizli Hava Durumu
banner858
banner931

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hava durumu verilerini paylaştı. Sağanak yağışlar etkili olmaya devam edecek. Denizli’de Cumartesi günü sağanak yağış bekleniyor. Hava sıcaklığı en düşük 7 derece, en yüksek 15 derece hissedilecek. Pazar günü ise çok bulutlu hava etkili olacak. Hava sıcaklığı en düşük 6 derece, en yüksek 22 derece olacak.

Pazartesi günü kent genelinde gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Hava sıcaklığı en düşük 9 derece, en yüksek 19 derece hissedilecek. Salı günü ise yağmurlu bir hava etkili olacak ve hava sıcaklığı en düşük 9 derece, en yüksek 15 derece olacak.

Çarşamba günü şehir merkezi hariç kent gelinde kar yağışı bekleniyor. Hava sıcaklıkları sert düşecek.  Şehir merkezinde hava sıcaklığı en düşük 4 derece, en yüksek 8 derece hissedilecek. İlçelerde ise hava sıcaklığı yer yer eksi derecelere düşecek.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir