banner609

Fevzi Tokat Ortaokulu Törenle Açıldı

Hayırsever İşadamı Yasin Tokat tarafından Güney ilçesi Tilkilik Mahallesinde yaptırılan Fevzi Tokat Ortaokulu, törenle hizmete açıldı.

Güney 10.10.2019, 17:47 Kahraman Kahraman
Fevzi Tokat Ortaokulu Törenle Açıldı
banner930

Düzenlenen törene; Vali Hasan Karahan, Güney Kaymakamı Pınar Uz, Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci, İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, Güney Belediye Başkanı Halil Ayhan, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Hayırsever İşadamımız Yasin Tokat ve eşi, davetliler ile öğrenciler katıldı. Törende konuşan Vali Hasan Karahan, Hayırsever İşadamı Yasin Tokat’a eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek; Denizli’nin hayırseverlik konusunda önder, örnek ve öncü bir şehir durumunda olduğunu, bunların devamının geleceğini inandığını, Güney ilçesine güzel bir eser kazandırıldığını belirterek, hayırlı olması temennisinde bulundu.

Vali Karahan konuşmasının ardından hayırsever Yasin Tokat’a eğitime verdiği desteklerden dolayı plaket verdi. Vali Karahan açılış töreninin ardından sınıfları gezerek öğrenci ve öğretmenlerle biraraya geldi, yetkililerden okul hakkında bilgi aldı.

Tamamı hayırsever tarafından karşılanan ve toplam 3.000.000 TL’ye mal olan Bodrum+Zemin+2 Kat ve 16 derslikten oluşmaktadır. Açılış töreninin ardından Güney Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Hasan Karahan, Kaymakam Pınar Uz’dan ilçede gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı. Son olarak Güney Şelalesine giden Vali Hasan Karahan burada incelemelerde bulunarak, bilgi aldı.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir