banner609

Honaz’da CHP Dönemi Başladı

Yüksel Kepenek Pamukkale İlçe Seçim Kurulu’nda yapılan törenle mazbatasını aldı. Mazbata töreninde heyecanlı olduğu gözlenen kepenek mazbatasını oğlu Göksel Kepenek’e verdi.

Honaz 10.06.2019, 16:53
Honaz’da CHP Dönemi Başladı
banner930

2 Haziran’da yapılan yenileme seçimlerinde Honaz Belediye Başkanı seçilen Kepenek mazbatasını Pamukkale İlçe Seçim Kurulu’nda yapılan törenle aldı. Kepenek mazbatasını almaya ailesiyle geldi. Törende heyecanlı olduğu gözlenen Kepenek, “Çok mutluyum. Mazbatamı başta oğlum, eşim, abilerim, partililerim ve İyi Partili dostlarım için alıyorum. Kazım abim için alıyorum. Bugüne kadar görev yapan belediye başkanlarına, Turgut Devecioğlu’na teşekkür ediyorum. Çok mutluyum bir o kadar da onurluyum. Honaz I el ele büyüteceğiz.” İfadelerini kullandı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca da “69 yıllık bir özlemi giderdik. Buruk bir sevinç yaşıyoruz. Honazda barış dili kazandı. Mutluyuz.” dedi. Milletvekili Teoman Sancar da “Buruk bir sevinç yaşıyoruz. Bu seçimde Kazım abinin hakkı çoktur. Hakkı ödenmez. Allah oy verenlerden ve destekleyenlerden razı olsun.” diye konuştu. Yüksel Kepenek mazbatasını oğlu Göksel Kepenek’e verdi. Mazbata törenine Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, pek çok partili ile İyi Parti İl yöneticileri katıldı.

MAZBATAYI ALIR ALMAZ KAZIM ARSLAN’IN EVİNE KOŞTU

Yüksel Kepenek Pamukkale İlçe Seçim Kurulu’nda mazbatasını aldıktan sonra merhum Kazım Arslan’ın evine gitti. Burada Kazım Arslan’ın eşi Nursel Arslan ile bir süre sohbet etti. Kepenek, “Bu seçimleri Kazım abinin çok emeği geçti. Buruk bir sevinç yaşıyorum. Kendisini her zaman rahmetle anacağım.” dedi. Kepenek taziye evinin ardından da Kazım Arslan’ın mezarını ziyaret edip dua etti.

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir