banner609

Girişimcilik Eğitimi başvurularında son gün 30 Nisan

Tüm sektörlerden iş fikirlerinin değerlendirileceği girişimcilik eğitimi başvuruları 30 Nisan 2021 tarihine kadar devam edecek.

İGF HABERLERİ 31.03.2021, 13:04
Girişimcilik Eğitimi başvurularında son gün 30 Nisan
banner858

SAKARYA (İGFA)- Sakarya Büyükşehir Belediyesi koordinatörlüğünde; SUBÜ, Romanya, Bulgaristan, Ukrayna ve Gürcistan ortaklığıyla yürütülen ve tüm sektörlerden iş fikirlerinin değerlendirileceği girişimcilik eğitimi başvuruları devam ediyor. Yapılacak olan eğitimlerle turizm sektöründeki girişimlerin sayısının artması ve sektörde var olan işletmelerin idari kapasitelerinin yükseltilmesi hedefleniyor. Tüm sektörlerden iş fikirlerinin değerlendirileceği eğitimler için başvurular 30 Nisan 2021 tarihine kadar https://www.sakarya.bel.tr/tr/Sayfa/karadenizde-pedal-cevirelim/29 yapılabilecek.

HER SEKTÖRDEN YENİ İŞ FİKİRLERİ

Proje kapsamında iki eğitim ve mentörlük programı hazırlandığı söylenen açıklamada, "Bu eğitimlerin ilkinde iş fikri olan ve bu alanda iş kurmak isteyen yeni girişimci adaylarına eğitim ve mentörlük hizmeti vereceğiz. İkinci eğitimde ise otel, restoran, seyahat acentesi, hediyelik eşya ve benzeri turistik işletmeler için turistik ve kültürel hizmetler sektöründe faaliyet gösteren STK temsilcileri, üyeleri, çalışanları için mentörlük eğitimi hazırladık. Sektör fark etmeden yeni iş fikri olan tüm hemşerilerimiz web sitemizi ziyaret ederek başvuruda bulunabilirler. Proje ile şehrimiz hem kazanacak hem de gelişecek” ifadelerine yer verildi.

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir