Manisalı sporcu Gülşen Delen Milli Takım'a seçildi

Manisa Büyükşehir Belediyespor Atıcılık ve Avcılık takımımızın şampiyon sporcusu Gülşen Delen, Türk Milli Takımı’na seçilme hakkı kazandı.

İGF HABERLERİ 26.03.2021, 17:19
Manisalı sporcu Gülşen Delen Milli Takım'a seçildi
banner858

MANİSA (İGFA)- Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası, Mersin-Erdemli ilçesinde gerçekleşti.

Manisa Büyükşehir Belediyespor'un başarılı sporcusu Gülşen Delen de mücadele ettiği Büyük Bayanlar Havalı Tüfek Yarışması'nda, 6 serilik atışlarda sırasıyla 103.0, 104.0, 103.9, 102.9, 103.3 puan aldı ve toplamda 620 puanla atışları tamamladı. Gülşen Delen aldığı bu sonuçla Türk Milli Takımına seçilme hakkı kazandı.

 

Mersin ili Erdemli ilçesinde gerçekleştirilen şampiyonada Milli Takıma seçilme hakkı kazanan Gülşen Delen’in başarısıyla gururlandıklarını belirten Kulüp Başkan Yardımcısı Hakan Kadayıfçılar, “Manisa Büyükşehir Belediyespor olarak katıldığımız her turnuvadan başarılı sonuçlarla dönmeyi hedefliyoruz. Sporcumuz Gülşen Delen’de şanlı bayrağımız için mücadele etme fırsatı yakaladı. Tüm camiayı mutlu eden bir sonuç oldu. Gülşen’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu. 

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir