Merkezefendi Belediyesi’nden bir spor merkezi daha

Merkezefendi Belediyesi, vatandaşların sağlıklı bir yaşam sürdürmesi için çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda, kadınlara özel ‘Servergazi Kadın Sağlıklı Yaşam ve Spor Eğitim Merkezi’ hizmete açıldı. Kadınlara özel olan spor merkezinde Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günü olmak üzere haftanın altı gününde pilates, zumba, fitness, step, aerobik, spinink ve kardiyo branşlarında, uzman eğitmenler eşliğinde bireysel ve grup çalışmaları gerçekleştirilecek.

Merkezefendi Belediyesi 17.12.2019, 17:21
Merkezefendi Belediyesi’nden bir spor merkezi daha
banner858

15’erkişilik 36 gruptan oluşan sporseverler haftanın iki günü saat 13.00 ile 18.30 arası grup çalışması yapacak. Ders harici serbest çalışmak isteyen vatandaşlar 10.00-13.00 ile 19.30-22.00 arasında spor yapma imkânı bulacak. Merkezde verilecek olan dersler, 24 Aralık Salı günü başlayacak. Çocuk sahibi kadınların spor yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla da spor eğitim merkezinde bir adet çocuk oyun alanı da bulunuyor. 540 kişilik kontenjanla sınırlı olan spor eğitim merkezine başvurmak ve detaylı bilgi almak isteyen sporseverler, Servergazi Mahallesi Pazaryeri üzerindeki merkeze başvurabilecek.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, tüm kadın sporseverleri Servergazi Kadın Sağlıklı Yaşam ve Spor Eğitim Merkezi’ne davet etti. Başkan Doğan, “Akkonak Mahallemizde açmış olduğumuz spor merkezimize hemşerilerimiz büyük ilgi gösterdi. Bu doğrultuda bir spor eğitim merkezi de Servergazi Mahallemize kazandırdık. Merkezefendili kadınlarımızın zumba, step, pilates, aerobik, fitness, spinink ve kardiyo branşlarında, uzman eğitmenler eşliğinde bireysel çalışmalar ve grup etkinlikleri yapmasına imkân sunan merkezimiz için kayıtlarımız başladı. Kayıtlarımız bu hafta boyunca devam edecek. Derslerimiz 24 Aralık Salı günü başlayacak. Yediden yetmişe herkesin spor yaptığı, sağlıklı bir Merkezefendi için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz” dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir