banner609

Gökpınar-Tekke’ye Çok Amaçlı Pazar Yeri

Denizli’de Pamukkale Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Gökpınar-Tekke Kapalı Pazar Yeri, düzenlenen törenle açıldı.

PAMUKKALE BELEDİYESİ 25.10.2018, 15:57 27.10.2018, 01:53
Gökpınar-Tekke’ye Çok Amaçlı Pazar Yeri
banner858

Pamukkale Belediyesi, Gökpınar ve Tekke mahallelerinin talepleri doğrultusunda kapalı Pazar yeri inşa etti. İki mahallenin de vatandaşlarının kullanabileceği Pazar yeri, düzenlenen açılış töreniyle bölgenin hizmetine sunuldu. Perşembe günleri kurulacak olan pazar yerinde ve 20 esnafı tezgah açabilecek. Pazar yerinin açılışına Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, başkan yardımcıları Adnan Kaya, Abdullah Sevinçli ve Türkay Gözlükaya ile Ak Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, AK Parti Pamukkale Kadın Kolları Başkanı Zehra Karabay, Pamukkale Belediye Meclisi üyeleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“HALKIN GÖNLÜNE DOKUNUYORUZ”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, belediyenin doğumdan ölüme kadar her zaman vatandaşların yanında olduğunu belirterek, “Başta Gökpınar ve Tekke olmak üzere yakındaki diğer mahallelerde yaşayan vatandaşlarımıza da hitap edecek olan bu pazar yerinde her şey düşünüldü. 375 metrekare kapalı alana sahip olan bu pazar yerinde zabıta odası, bay, bayan ve engelli tuvaleti mevcut. Burayı sadece haftada bir gün pazar yeri olarak değil çok amaçlı kullanılmasını planladık.   Hayır yemekleri ve benzeri etkinliklerde burada yapılabilecek” dedi.

Denizli’de Pamukkale Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Gökpınar-Tekke Kapalı Pazar Yeri, düzenlenen törenle açıldı.

BAŞKAN GÜRLESİN’E TEŞEKKÜR ETTİLER

Tekke Mahalle Muhtarı İlker Ona ise, Pamukkale Belediyesi ile kurulduğu 2014 yılından beri önemli çalışmalar yapıldığını belirterek, “Biz mahallemizin sorunlarını başkanımıza iletiyoruz. İmkanlar dahilinde neler yapılacaksa hayata geçiyor. Yer bulunduktan sonra kısa sürede bu pazar yeri yapıldı. Bu hizmet için Başkanımız Hüseyin Gürlesin’e teşekkür ederim” dedi. Gökpınar Mahalle Muhtarı Kadir Özen ise, “İlçede 68 mahalle var. Biz bu mahallerden sadece ikisiyiz. Başkanımız Hüseyin Gürlesin 1 yıl önce bize bu konuyu teklif etti. Yer bulma süreci uzun sürdü. Ama yer bulunduktan kısa bir süre sonra Pazar yerimiz hizmet girdi. Emeği geçen başta başkanımız Hüseyin Gürlesin olmak üzere herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Denizli’de Pamukkale Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Gökpınar-Tekke Kapalı Pazar Yeri, düzenlenen törenle açıldı.

 “PAMUKKALE BELEDİYESİ HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR”

Pamukkale Belediye Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Yılmaz Doğan, “Vatandaşlarımızın ayaklarına kadar gelen bu hizmetle daha huzurlu, daha rahat pazar alışverişlerini yapabilecekler. Bundan sonra da diğer mahallelerimizde yine bu tür açılışlar yapılacak. Kurucu belediye olarak Pamukkale Belediyesi hizmetlerine devam ediyor. Biz muhalefet ya da iktidar ayrımı yapmaksızın halkımıza her türlü hizmeti ayağına kadar götürmeye devam ediyoruz” dedi. Ak Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel de, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in ilçenin 68 mahallesinin tamamına en iyi hizmeti götürmeye devam ettiğini belirterek, kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Gökbel, “Biz Ak Parti Teşkilatı olarak başkanımızın her zaman yanındayız. Hizmetlerinden dolayı başkanımız Hüseyin Gürlesin’e teşekkür ediyoruz. Pazar yerimiz de vatandaşlarımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir