Öğrencilerden Başkan Gürlesin’e Teşekkür

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Hacı İbrahim Cin Ortaokulu Müdürü Mustafa Öztürk ve beraberindeki öğrencileri makamında ağırladı. Heyet, Başkan Gürlesin’e okullarına verdikleri destekler için teşekkür ederken, Başkan Gürlesin, “Pamukkale Belediye Başkanı olarak, eğitimi her zaman önemsedik ve hep destek verdik. Bundan dolayı da mutluyuz” dedi.

PAMUKKALE BELEDİYESİ 14.02.2019, 12:04
Öğrencilerden Başkan Gürlesin’e Teşekkür
banner930

Hacı İbrahim Cin Ortaokulu Müdürü Mustafa Öztürk ve beraberinde Okul Müdür Yardımcısı Aslı Saraç, Okul Aile Birliği Başkanı Özgül Özmen ve öğrenciler, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e teşekkür ziyaretinde bulundular. Okul Müdürü Mustafa Öztürk, Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in okullarına birçok önemli desteklerini olduğunu söyleyerek, “Öğrencilerimizle birlikte bizlere maddi, manevi desteğini esirgemeyen Başkanımız Hüseyin Gürlesin’e teşekkür etmek istedik” dedi. Öztürk, “Pamukkale Belediyesi’nin eğitim anlamında sadece okulumuza değil tüm okullara yaptığı katkıları biliyoruz. Eğitimci olarak da bu tür desteklerin anlamı ve değeri bizim için çok büyük. Pamukkale Belediyesi olarak Başkanımız göreve gelir gelmez okulumuza konferans salonu yaptı. Okulumuzun tüm dış cephe boyaması çalışmasını yaptı. 2016 yılından bu yana konferans salonumuzu kullanıyoruz. Okulumuzun başarılı bir Kız Hentbol Takımı var. Takımımıza desteklerini ilk günden beri sürdürdü. Okulumuzun önüne 3 boyutlu yaya geçidi yaptırdı. Tüm bunlarla beraber başkanımız maddi, manevi desteğini her daim sürdürdü. Kendisine yürekten teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

GÜRLESİN, “EĞİTİM ÖNEMLİ”

“Biz eğitimin her zaman yanındayız” diyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ise  “Hacı İbrahim Cin Ortaokulu öğrencilerimizin Kız Hentbol Takımı, Denizlimiz’in adını başarıyla duyurdu. Öğrencilerimizin bu başarısını görmezden gelemezdik. Yerel yönetici olarak, eğitime sürekli katkı vererek, geleceğimize ışık tutacak gençlerimize güzel katkılar yaptık” dedi. Bir ülkenin kalkınmasındaki en önemli yapı taşlarından birisinin eğitim olduğunu ifade eden Başkanı Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak eğitimi her zaman önemsedik. Bu noktada da öğrencilere ve okullara desteklerimiz her zaman sürdü. Daha da güzel yarınlar görebilmek için yetiştirdiğimiz çocuklarımızın eğitim hayatı çok önemli. İlçemizde 128 okulumuzun tamamına ulaşarak fiziki ihtiyaçlar başta olmak üzere eksikliklerin giderilmesi anlamında ciddi destek sağladık. Okullarımıza, öğrencilerimize destek olarak, ailelerimizin yanında yer alarak, yarınlarımıza yatırım yaptığımızın bilincindeyiz. Göreve geldiğimiz günden bu yana, öğrencilerimize eğitim yardımından, kırtasiye desteğine, okullarımızın dış cephe onarımlarından, halı sahalara, konferans salonlarına kadar ve birçok malzeme eksikliklerini tamamlayarak önemli destekler sağladık. Öğrencilerimizin başarılarını duymak, bilmek bize ne kadar güzel işler yaptığımızı gösteriyor. Bundan dolayı da gururluyuz” dedi. Ziyaret sonunda, Hacı İbrahim Cin Ortaokulu Müdürü Mustafa Öztürk, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e teşekkür plaketi takdim etti.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir