banner610

banner609

Vatandaş Derdini Anlattı, Başkan Örki Çözdü

Pamukkale Belediyesi’nin her ayın ilk Çarşamba günü düzenlediği Halk Günü’nün üçüncüsü yoğun katılımla gerçekleşti. Vatandaşlar dertlerini Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye bizzat iletirken, halk gününden sorunlarına çözüm bularak ayrıldılar. Başkan Örki, “Biz halkımızın sorunlarını çözmek için hazırız” dedi.

Vatandaş Derdini Anlattı, Başkan Örki Çözdü
banner930
banner931

Bulduğu her fırsatta Pamukkale’de yaşayan vatandaşlarla bir araya gelen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, her ayın ilk Çarşamba günü de Halk Günü ile Pamukkalelileri belediyede ağırlıyor. Halk Günü’nün Mart ayı buluşması YSE’deki ana hizmet binasında bulunan Pamuk Kafe’de yoğun katılımla gerçekleşti.

“HER ZAMAN DERTLERİNİZİ DİNLİYORUZ”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, her zaman vatandaşlarla bir arada olduklarını söyleyerek, “Bizim kapımız her zaman sizlere açık. Zaman zaman mahallelerimizde çadırımızı kurup sorunlarınızı dinliyoruz. Bunun yanında da ayda bir gün de halk günü yapıyoruz. Burada ben, başkan yardımcılarım ve birim müdürlerimiz de hazır bulunuyoruz. Sorunlarınızı anında çözmek için çareler arıyoruz. Önemli olan Pamukkale’de yaşayan vatandaşlarımızın mutluluğu” dedi.

“DERDİMİZİ ANLATABİLİYORUZ”

Halk Günü’ne katılan vatandaşlar da uygulamadan memnuniyetlerini dile getirdiler. 5 yıldır Pamukkale’de yaşadığını ifade eden Mahmut Koçpınar, “Bu uygulama çok iyi. Herkes derdini belediyenin en üst noktasındaki kişiye iletebiliyor. Sorunlarımızın çözülmesi için geldiğimizde gösterilen ilgiden memnunuz” diye konuştu. Murat Çetin ise “Halk Günü adı üstünde halkın başkanla buluştuğu güzel bir proje. Buraya gelip derdimizi anlatma imkanı sağlanıyor. Ben de gelip yaşadığım mahalleyle ilgili eksik gördüğüm konuları ilettim. Amacımız mahallemizin daha iyi şartlara sahip olması. Allah Başkanımız Avni Örki’den razı olsun. Bizi dinledi ve sorunlarımıza çözüm buldu” dedi. Muhammet Kayalı da Pamukkale Belediyesi’nde dertlerini anlatmak istediğinde bunu rahatlıkla yapabildiğinin altını çizerek, “Belediyemizin çalışmalarından memnunuz. Ama bazı ufak tefek dertlerimiz oluyor. Onları da burada gelerek anlattığımızda hemen çözüm bulunuyor. Hem başkanımız hem de belediye çalışanları bizimle yakından ilgileniyor” diye konuştu.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)