banner610

banner609

Irak’tan Geldi! Şifayı Denizli’de Buldu

Irak’ın Bağdat şehrinde yaşayan 47 yaşındaki Qays Salih Ahmed, spor esnasında ters hareketten dolayı omuz kaslarında yırtılma oluştu. Ahmed, Denizli Özel Cerrahi Hastanesi’nde geçirdiği ameliyatlar ile sağlığına kavuştu.

SAĞLIK 17.01.2020, 12:14 Kahraman Kahraman
Irak’tan Geldi! Şifayı Denizli’de Buldu
banner930
banner931

Irak’ta yaşayan 47 yaşındaki Qays Salih Ahmed, Denizli Özel Cerrahi Hastanesi’nde geçirdiği ameliyatlar ile sağlığına kavuştu. Spor esnasında ters hareketten dolayı omuz kaslarında yırtılma oluşan Salih Ahmed’e, ilk müdahale Op. Dr. Arif Süleyman Hatay tarafından yapıldı. Dr. Hatay, uyguladığı tedavi yöntemi ile 47 yaşındaki hastanın şiddetli ağrılarına son verdi. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Arif Süleyman Hatay’ın ameliyatından sonra Bağdatlı Salih Ahmed’e Obezite ve Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Özgür Kaya müdahale etti.  Dr. Kaya, daha önce Irak’ta geçirdiği hemoroid ameliyatı sonrasında anal apse ve fistül oluşan Salih Ahmed’e anal apse drenajı debritmanı gerçekleştirdi.

“GECE UYUTMAYAN AĞRILARLA BAŞ EDİYORDUM”

Geçirdiği ameliyatlardan sonra ağrılarının azaldığını dile getiren Ahmed, “Doktorlarım Arif Süleyman Hatay ve Özgür Kaya’ya hem ilgilendikleri hem de beni sağlığıma kavuşturdukları için çok teşekkür ederim, özellikle omzumda oluşan yırtık yüzünden gece uyutmayan şiddetli ağrılarla baş ediyordum” dedi. Salih Ahmed, Dr. Hatay’ın yönlendirmesi ile Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nde Fizik Tedavi’ye başladı.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir