banner609

Deplasman Yolunda Atatürk’ü Andılar

Denizlispor’un bugün deplasmanda Boluspor ile oynayacağı karşılaşma için yola çıkan Denizlisporlu taraftarlar, araçlarını durdurarak Ulu Önder Mustafa kemal Atatürk’ü andı.

SPOR 10.11.2018, 11:40
Deplasman Yolunda Atatürk’ü Andılar
banner858

Denizlispor’un bugün deplasmanda karşılaşacağı Boluspor maçı için dün yola çıkan Denizlisporlu taraftarlar Atasını unutmadı. Çınar Horoz Gençlik Taraftar Grubu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 80.yıldönümünü Bolu yolunda otobüsten aşağı inerek andı.

Grup, saat 09.05’te Bolu yolu Çamlıdere’de otobüsten aşağı indi. Ellerinde Türk bayrakları ve Denizlispor atkılarıyla saygı duruşunda bulundu ve istiklal marşını söyledi. Taraftarlar ayrıca, ‘Mustafa Kemal’in askerleriyiz” diyerek slogan attı, İzmir ve Denizlispor Marşı’nı söyledi.

 Grup lideri Haydar Varan, “Büyük bir devlet adamını yitirişimizin 80.yılında rahmetle anıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet ilelebet yaşayacaktır. Türk Milleti’ni bağımsızlık, özgürlük yolunda yol gösterici olmasıyla değil, kişiliğiyle de örnek bir insan olmayı başarmış Mustafa Kemal Atatürk adı silinmeyecek bir dünya lideridir. Bizlere, bir millet, bir gelecek bırakmıştır. Bizlere, Cumhuriyet’i emanet etmiştir. Bugün bizlerde onun emanet ettiği değerlere sahip çıkıyoruz. Duyarlı ve cefakar Denizlispor taraftarlarına da teşekkür ediyorum” dedi.

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir