İş Adamından Denizlispor’a Destek

Spor Toto 1. Lig’de başarılı bir grafik çizen Denizlispor’a destekler gelmeye devam ediyor. İşadamı Emin Şen, Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla’yla bir araya gelerek, takımın bir deplasman masraflarını karşılama sözü verdi.

SPOR 06.11.2018, 13:30
İş Adamından Denizlispor’a Destek
banner930

Ligde üst üste aldığı galibiyetlerle 3 maçlık seri yakalayan Denizlispor’a bir destekte iş adamı Emin Şen’den geldi. Şen  Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla ile görüşerek, takımın bir deplasman giderini üstlendi.

“SÜPER LİG HAYALİ BU YIL GERÇEK OLUR”

Kulübe her yıl düzenli olarak bağış yaptığı belirtilen Şen, "Skor anlamında tüm şehri mutlu eden bir Denizlispor var. Bu olumlu havanın sezon boyunca devam edeceğine inanıyor ve tüm şehrin havaya girdiğini görüyorum. Bu sene hedeflenen süper lig hayalinin gerçekleşeceğini düşünüyorum" dedi.

ALİ ÇETİN DEVREYE GİRDİ, MİKTAR YÜKSELDİ

Ziyaret esnasında Başkan Yardımcısı Taner Atilla'nın Emin Şen ile birlikte olduğunu öğrenen Denizlispor Başkanı Ali Çetin, bağış miktarının arttırılmasını istedi. İşadamı Emin Şen bu ricayı da kırmayarak bağış rakamını yükseltti.

“ŞEHİR HAVAYA GİRDİ”

Takıma olan destekleri için Emin Şen'e teşekkür eden Başkan Yardımcısı Taner Atilla, "Şehir havaya girdi ve takımımıza destekler gelmeye devam ediyor. ‘O sene bu sene’ diyerek yola çıktığımız bu sezonda bu tür destekler bizi ayrıca mutlu ediyor.  Yönetim kurulumuz adına Emin Şen'e teşekkür ediyorum" dedi.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir