Şeref Arpacı :   “Çiftçi Nasıl Üretsin, Ürettiğini Nasıl Satsın?” Şeref Arpacı :  “Çiftçi Nasıl Üretsin, Ürettiğini Nasıl Satsın?”

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Özgür Özel bir araya geldi. Özgür Özel, bugün saat 16.00'da AKP Genel Merkezi'ne geldi. Özel'e, CHP İstanbul Milletvekili Namık Tan eşlik etti. AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş, Özgür Özel'i kapıda karşıladı.

Görüşmede Özgür Özel ve Erdoğan'ın yanı sıra CHP İstanbul Milletvekili Namık Tan ve AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş yer alıyor.

Özgür Özel ile Erdoğan bir araya geldi: Görüşme AKP Genel Merkezi'nde

GÖRÜŞMEDE NELER KONUŞULACAK?

Erdoğan-Özel görüşmesinde çok sayıda başlığın gündeme geleceği belirtiliyor.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in görüşmede, ekonomik kriz başta olmak üzere işçilerin ve emeklilerin yaşadığı sorunları gündeme getirmesi bekleniyor.

Özel'in Türkiye İşçi Partisi'nden milletvekili seçilen ve cezaevinde olan Can Atalay hakkındaki Anayasa Mahkemesi kararını ve Gezi Davası'nda cezaevinde bulunanları da görüşmede gündeme getireceği aktarılıyor.

Özgür Özel'in görüşmede AK Parti ve MHP'den alınan belediyelerin borçlarıyla ilgili hazırlanan dosyayı da ileteceği ifade ediliyor.

Erdoğan'ın görüşmede gündeme getireceği en önemli başlık ise 'yeni anayasa' olacak. Erdoğan, daha önce yaptığı açıklamada,  Özgür Özel'le görüşmesi durumunda 'yeni anayasa' teklifinde bulunacağını bildirmişti.

GÖRÜŞME SONA ERDİ

Özgür Özel ile Erdoğan görüşmesi sona erdi. Görüşme 1 saat 35 dakika saat sürdü. Özel, basın mensuplarının görüşmeye ilişkin sorusuna yanıt vermedi.

AÇIKLAMA YAPILMADI

AKP Genel Merkezi'nde görüşme devam ederken açıklama için Genel Merkezin önüne kürsü kuruldu. Ancak kürsü bir süre sonra kaldırıldı. Görüşme sonrası ortak açıklama yapılmadı.