DSO bünyesinde 1997 yılından itibaren aktif olarak faaliyet gösteren, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Denizli AB Bilgi Merkezi’ne paydaş ziyareti amacıyla gelen Müsteşar Ramunas Janusauskas, DSO Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu ve Genel Sekreter Zeren Gerelioğlu ile bir araya geldi.

Av. Fevzi Özlüer: Kirlilik Kamusal Ve Siyasal Stratejinin Bir Parçası Av. Fevzi Özlüer: Kirlilik Kamusal Ve Siyasal Stratejinin Bir Parçası

3 AB BİLGİ BİRİMİ

TR-AB İlişkileri açısından gündemdeki konular ve iş birlikleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. DSO ile AB Türkiye Delegasyonu arasında uzun süredir devam eden iş birliği kapsamında yürütülen etkinlikler ve gelecekte ortak gerçekleştirilebilecek yeni projelere ilişkin görüşüldü.

1 MAKAM

Ziyaret sonrasında, Başkan Kasapoğlu, nazik ziyaretleri için Müsteşar Janusauskas'a teşekkür ederek, günün anısına Çeşm-i Bülbül takdim etti. Müsteşar Janusauskas, Denizli AB Bilgi Merkezinin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi almak üzere AB Bilgi Merkezi Koordinatörü Cansun Özdülger ile görüştü. Özdülger’in, 2023 yılına ilişkin planlanan etkinlikler hakkında gerçekleştirdiği sunumun ardından potansiyel iş birliği konuları üzerinde duruldu.