Denizlispor’da yaprak dökümü sürüyor. Yeşil siyahlılara veda eden Bekir Turaç Böke’nin ardından, 24 yaşındaki file bekçisi Abdülkadir Sünger de takımdan ayrıldı. Son üç yıldır yeşil siyahlıların kalesini koruyan başarılı file bekçisinin tüm alacaklarından feragat ederek veda ettiği açıklandı. 

Oğuz Çay Taekwondoda Hedeflerini Açıkladı Oğuz Çay Taekwondoda Hedeflerini Açıkladı

TEŞEKKÜRLER ABDULKADİR SÜNGER

Karşılıklı varılan anlaşmayla ilgili olarak kulüpten yapılan açıklamada; “Teşekkürler Abdulkadir Sünger. Futbolcumuz Abdulkadir Sünger ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Tüm alacaklarını bırakarak büyük fedakarlık örneği gösteren Abdulkadir Sünger’e bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında sağlık ve başarılar diliyoruz” denildi.

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLADI

Sosyal medya hesabından yeşil siyahlı kulübe veda mesajı yayınlayan Abdülkadir Sünger, kendisi için zor bir karar olduğunu belirtti. Sünger açıklamasında, “Doğup büyüdüğüm bu şehirde formasını terlettiğim, sayısız anı biriktirdiğim bu koca kulüpten ayrılma vakti geldi ve benim için çok zorlu bir karar oldu. İlk adımımı attığım günden bugüne büyük Denizlispor’umuzun bana kattığı her şey için teşekkür ediyorum. 

A W209166 01

Editör: Orhun Çoban