CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, 17 Şubat Cumartesi(dün) seçim koordinasyon merkezinin açılışını gerçekleştirdi. Yüzlerce Pamukkaleli açılışa katılırken, açılış küçük bir mitinge dönüştü. Vatandaşların coşkusu Pamukkale’nin her sokağından duyuldu.

Ailesi Ertemur’u Pamukkale’ye Emanet Etti (2)

Açılışta akılda kalan anlardan biri ise Ertemur’un ailesini sahneye davet etmesiyle yaşandı. Siyaset yolunda eşinin, kızlarının yanında olmasının hakkını ödeyemeyeceğini belirten Ertemur, Pamukkale için ailesinden özel bir istekte bulundu. Pamukkale halkına hizmet etmek için yola çıktığının altını çizen Ertemur, hizmetten yoksun kalmış bu ilçeyi ayağa kaldırmak adına çok çalışması gerektiğini belirtti.

Ailesi Ertemur’u Pamukkale’ye Emanet Etti (3)

“BEN ARTIK PAMUKKALE İLE YOL YÜRÜYECEĞİM”

‘Beni Pamukkale’deki halka emanet ediyor musunuz?’ diyen Ertemur, ailesinden ‘evet’ cevabı aldı. Ertemur, cevap üzerine; “Ben artık Pamukkale ile yol yürüyeceğim. Belki eşimi, kızlarımı çok ihmal edeceğim. Belki göremeyeceğim. Kimse bana kızmasın. Bu can Pamukkale’ye feda olsun. Bu yürek onların olsun. İnanın Pamukkale halkı sizin için geliyoruz. Sizin mutluluğunuz, sevginiz için geliyoruz. Sizi daha güzel yaşatmaya geliyoruz. Hak ettiğiniz gibi insanca yaşayabilmeniz için geliyoruz. Sizi çok seviyoruz” dedi.

Osman Zolan’dan Denizli’ye Mesaj Var Osman Zolan’dan Denizli’ye Mesaj Var

Ertemur’un, konuşması açılışta bulunan vatandaşlar tarafından dakikalarca alkışlandı.