AK Parti’de gözler adaylara çevrildi. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 7 Ocak’ta Haliç Kongre Merkezi’nde İstanbul adayını açıklayacaklarını duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizim yapacağımız açıklamalarda hem sürprizdir hem de partimizi yerel seçimde kazanma azmi olacak. Onu da Ankara’da açıklayacağız. Seçim beyannamesini burada açıklayacağız. İstanbul adayını Pazar günü duyacaksınız. Ankara adayını da Ankara’da açıklayacağız. Hayırlara vesile olsun." dedi.

“AYIN 15’İNDE SEÇİM BEYANNAMESİNİ AÇIKLAYACAĞIZ”

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ise, “Adaylarımızın ilk açıklamasını,  7 Ocak’ta İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde yapacağız. Ayın 15’inde hem seçim beyannamemizi hem de kalan adaylarımızı Ankara’da açıklayacağız. Bunlar şehirler ve büyükşehirlerin bir kısmını kapsayacak. Böylece 2 parçalı bir takvim halinde adaylarımızın açıklanması çalışmasını gerçekleştirmiş olacağız. Cumhurbaşkanımız başkanlığında çalışmalar devam ediyor” diye konuştu.

DENİZLİ ADAYI AÇIKLANACAK MI?

AK Parti’nin Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı merakla bekleniyor. Kulislere göre 7 Ocak Pazar günü Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak ise mevcut Başkan Osman Zolan’ın isminin açıklanacağı öne sürüldü.

Denizli’de 10 Ayrı Yangının 8’i Kontrol Altına Alındı Denizli’de 10 Ayrı Yangının 8’i Kontrol Altına Alındı