31 Mart yerel seçimlerinde, Denizli’deki 11 belediyesini kaybeden Ak Parti’de teşkilatın yeniden toparlanarak sahada etkin bir çalışma süreci içine girmesi için ilk start verildi. İl Başkanı Yücel Güngör, yönetim kurulu toplantısında hedefi açıkladı.

Parti binasında yapılan toplantıya; Milletvekili Cahit Özkan ve önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Güngör, “İlçe belediye başkanlarımızı ziyaret ettim. Yapılan ve yapılacak olan projeleri istişare ettik. AK Partili belediye başkanlarımız ‘Gerçek Belediyecilik’ çatısı altında ilçelerine hizmetkar olmaya devam edecekler. 31 Mart yerel seçimde aziz milletimiz bir kararını verdi. Milletimizin kararı her zaman başımızın üstündedir. Şimdi hedefimiz ise 2028 genel ile 2029 yerel seçimleri ve çalışmalarımıza şimdiden başladık. İlimizde, ilçelerimizde taş taş üstüne koymaya devam edeceğiz. Beklenen hizmetleri halkımıza sunmaya devam edeceğiz. Ankara’da milletvekillerimizle birlikte koordineli olarak çalışmayı sürdüreceğiz. Milletin adamı Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hedefleri doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz. Yerel seçim sonucunun şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

A W198796 02

CHP İl Başkanı Horzum: “Emekliler Sosyal Ölüme Terk Edilmiştir” CHP İl Başkanı Horzum: “Emekliler Sosyal Ölüme Terk Edilmiştir”

“ÖNEMLİ PROJELERE İMZA ATTIK”

AK Parti teşkilatlarının her kademesinde gece gündüz yılmadan, yorulmadan çalışan teşkilat mensuplarına ayrı ayrı teşekkür eden önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise “Halkımız Denizli’mize iki dönem hizmet etme fırsatını bize verdi. Görev sürem boyunca kent için hemşerilerimiz için çok güzel farklı hizmetleri hayata geçirdik. Önemli projelere imza attık. Şehrin çehresini hep birlikte değiştirdik. Çok yoğun ve hareketli bir seçim dönemi yaşadık. Bu süreçte teşkilat üyelerimizin her zaman desteklerini ve yardımlarını gördüm. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Bende AK Parti’nin bir mensubu olarak teşkilatlarımızla birlikte çalışmaya devam edeceğim. Bu şehri ve bu şehrin insanlarını çok seviyoruz. Denizli her şeyin en güzelini hak ediyor” diye konuştu.