Zeybekci’nin İçki Açıklamasına Bir Tepkide Horzum’dan Geldi: “Kazın Ayağı Öyle Değil Nihat Bey” Zeybekci’nin İçki Açıklamasına Bir Tepkide Horzum’dan Geldi: “Kazın Ayağı Öyle Değil Nihat Bey”

AK Parti Denizli İl Başkanlığı haftalık Olağan İl Yönetim Kurulu Toplantısını gerçekleştirdi. İl Başkanı Yücel Güngör başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden aday olarak açıklanan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da katıldı.  Parti binasındayapılan toplantıda 31 Mart 2024 yerel seçimlerine dair istişareler yapılırken, Başkan Güngör, Osman Zolan için, “Haydi bir daha Denizli” dedi.

AK PARTİ KURMAYLARI TOPLANDI (1)

GÜNGÖR; “DURMAK YOK YOLA DEVAM”

“Aşkımız, sevdamız Denizli’miz için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” diyen Başkan Güngör, “Samimiyetle çıkılan yolda engelleri kaldıran, sorumluluk bilinciyle attığımız her adımda bize yardımcı olan, sevgiyle yaklaştığımız herkesin gönlünde iz bırakmamızı sağlayan siz yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Hamdolsun AK Parti hükumetiyle birlikte ülkemiz devrim niteliğinde her alanda büyük bir değişim ve dönüşümü yaşadı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde sağlıktan ulaşıma, savunma sanayinden eğitime pek çok alanda büyük işler başardık. Bu güzel vatan için bölgemizde ve dünyada devasa kazanımlar elde ettik. İnşallah bundan sonra da yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olmaya devam edecektir. Saha çalışmalarımızda bunları vatandaşlarımıza çok iyi anlatmamız gerekiyor. Haydi Bir Daha Denizli, durmak yok yola devam”  ifadelerini kullandı.

AK PARTİ KURMAYLARI TOPLANDI (2)

Editör: Haydar Buğra Tokmak