AK Parti’de yerel seçim süreci öncesi 24 Ağustos’a kadar aday adayı olmak isteyen il ve ilçe teşkilatlarında görev alan isimlerin istifa etmesi gerekiyor. AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel’de İlçe Parti binasında düzenlediği basın toplantısıyla görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Denizli 19 Mayıs Coşku Ve Heyecanını Yaşadı Denizli 19 Mayıs Coşku Ve Heyecanını Yaşadı

“HAKKIYLA VE LAYIKIYLA VAZİFEMİZİ YERİNE GETİRDİĞİMİZE İNANIYORUM”

Gökbel düzenlediği basın toplantısında şu ifadelere yer verdi; “Göreve geldiğimiz 28 Ocak 2018 tarihinden bugüne kadar 6 yıla yakın bir zamandır Pamukkale İlçe Başkanlığı görevini Ana Kademimiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve 61 Mahalle Başkanımız ve sandıklarımızda görev alan yol arkadaşlarımızla ile birlikte yürütmekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden beri milletimizi hayallerine kavuşturduk ve bizde bu süreç içinde son 6 yıllık dönemde yol arkadaşlarımızla birlikte öncelikle 2018 genel seçimlerimiz akabinde 2019 yerel seçimlerimiz ve son olarak da 14 ve 28 Mayıs seçimlerimizi gerçekleştirdik. Bilindiği üzere seçim süreçleri çok yoğun geçmektedir başta bu yoğun zamanlarda bizleri takip eden ve halkımıza emek vererek duyuran siz değerli basın mensuplarımıza en kalbi şükranlarımı sunuyorum. Dava şuuru fedakâr insanların omuzlarında yarınlara taşınır bu güne kadar bu kutlu yürüyüşe emek vermiş herkese şükranlarımı sunuyorum ebediyete göç edenleri rahmetle yâd ediyorum bu bir hizmet seferberliğidir görev süremiz boyunca hakkıyla ve layıkıyla vazifemizi yerine getirdiğimize inanıyorum.”

“HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM”

“Memleket işi gönül işidir bugüne kadar nasıl aşk ve şevkle hizmet ettiysek bundan sonrada aynı azim ve kararlılıkla davamızın sancağını zirvede tutmaya milletimizle birlikte omuz omuza yol yürümeye devam edeceğiz. Doğru ve emin adımlarla milletimizin duası ve desteği ile yol arkadaşlarımızla birlikte inandığımız yolda yürüyoruz. Hepinize saygı ve sevgiyle selamlıyorum aldığımız bu kararın Denizlimizin incisi Pamukkale’mize kentimize ülkemize ve partimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.”