Denizli’de Jandarma Astsubay İbrahim Daşçı son yolcuğuna uğurlandı Denizli’de Jandarma Astsubay İbrahim Daşçı son yolcuğuna uğurlandı

AK Parti’de 31 Mart Yerel Seçimler öncesi hareketlilik sürüyor. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, hafta içinde Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve teşkilat mensuplarıyla bir araya gelmişti. Yapılan görüşmeler ve istişareler sonucunda gözler, AK Parti’nin Denizli Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinde adaylarının kim olacağına çevrildi.

“ADAY BELİRLEME SÜRECİ HALEN DEVAM EDİYOR”

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Merkezinde açıklamalarda bulunarak gazetecilerin sorularını yanıtladı. Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu hafta AK Parti Genel Merkezi’nde yoğun bir mesaisi olduğunu ve geçen haftada aynı şekilde mesainin devam ettiğini belirtti.  Çelik, seçim hazırlık anlamında teşkilatların davet edilerek istişareleri sürdürme şeklinde çalışmaların devam ettiğini, illerdeki değerlendirmelerin teşkilatlarla masaya yatırıldığını ifade etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın illerle istişaresinin devam ettiğini söyleyen Çelik, “Bugün de 4 ille bu istişare tamamlanmış olacak. Bugünle birlikte Ankara, Adana, İzmir, İstanbul Balıkesir, Samsun, Bursa, Denizli, Kayseri, Kocaeli, Sakarya, Gaziantep, Ordu, Malatya ve Trabzon'la birlikte bugün bütün bu çalışma buraya kadar tamamlanmış olacak. Aday belirleme süreci halen devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI