AK Parti 31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel Seçimler için 14 Ocak Pazar günü Ankara’da aday tanıtım toplantısı gerçekleştirecekti ancak. Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinden gelen şehit haberleri nedeniyle aday tanıtım toplantısı ertelendi. Toplantının ay sonuna sarkması bekleniyor.  AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Bu hafta sonu yapacağımız aday tanıtım toplantımız şehitlerimiz sebebiyle, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kararıyla ertelenmiştir. Şehitlerimizin mekanı cennet olsun. Ülkemizi her türlü tehditten korumak için mücadelemiz kararlılıkla sürecektir” dedi.

DENİZLİ’DEKİ TOPLANTI DA ERTELENDİ

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin: “Fırsatçı Ve Stokçulara Geçit Yok” AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin: “Fırsatçı Ve Stokçulara Geçit Yok”

Ayrıca AK Parti Denizli teşkilatında Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın katılımı ile yapılacağı duyurulan basın toplantısı da ertelendi. Konuya ilişkin İl Başkanı Yücel Güngör tarafından yapılan açıklamada; “Cumartesi saat 16:00 da il binamızda 4. katta Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’ı partimizde ağırlayacağımız basın toplantısı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Maalesef Şehidlerimiz var, Milletçe Başımız Sağ olsun” ifadelerine yer verildi.