CHP Denizli Milletvekili Şeref Arpacı, yaşanan vize krizine ilişkin bir video ile kamuoyuna seslendi. “Yazıklar olsun” diye seslenen Arpacı, sosyal medyada yayınladığı videoda; “Eskiden bir senelik iki senelik vize alamadığımızda üzülürdük. Şimdi artık vize randevusu bile alamıyoruz. Bu ülke daha ileriyi gitmesi gerekirken niçin daha geriye gitti? Ülkeyi çağdaş Avrupa’nın kapısından alıp karanlık Ortadoğu’ya sürükleyenlere yazıklar olsun” ifadelerini kullandı.

Ak Parti İl Başkanı Güngör;  “Hedefimiz 2028 Genel ve 2029 Yerel Seçimleri” Ak Parti İl Başkanı Güngör;  “Hedefimiz 2028 Genel ve 2029 Yerel Seçimleri”

Arpacı sözlerini şöyle sürdürdü: “Çekmecelerimi karıştırırken son 20 yılda kullandığım pasaportlarımı buldum, içinde onlarca Schengen vizesi var. Bir aylık, üç aylık, altı aylık, bir senelik, iki senelik, beş senelik vizeler var içinde. Eskiden bir senelik iki senelik vize alamadığımızda üzülürdük. Şimdi artık vize randevusu bile alamıyoruz. Bu ülke daha ileriyi gitmesi gerekirken niçin daha geriye gitti?”