banner609

İş Adamının Ellerini Ve Ayaklarını Bağlamışlar

Denizli’de geçtiğimiz Cuma günü denetim için gittiği Tavas’tan kaçırılan işadamı Ömer Aldırmaz’ın Çal ilçesinde alıkonduğu evdeki görüntüleri ortaya çıktı. Polis operasyonuyla kurtarılan işadamının elleri ayakları ve ağzı bantlanmış vaziyet bulundu. Aldırmaz’ı kaçıran 4 zanlı ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Asayiş 12.07.2021, 18:00 Kahraman Kahraman
İş Adamının Ellerini Ve Ayaklarını Bağlamışlar
banner858

Ekiplerin yaptığı inceleme sonrası çevrede bulunan birçok güvenlik ve mobese kameraları ile PTS kayıtlarının titiz ve kapsamlı bir şekilde incelenmesi neticesinde 49 yaşındaki Ömer Aldırmaz’ı kaçıran zanlıların ilçeden işadamına ait araçla ayrıldığı ve 4-5  saat sonra Kaklık Mahallesi yönüne gittiği tespit edildi. Yapılan incelemelerde şüphelilerin kimlikleri ve kullandıkları araçlar tespit edilirken; aracın ise Bozkurt ilçesine bağlı Başçeşme mevkiinde terk edilmiş vaziyette bulunduğu açıklandı.

ŞAHISLAR SUÇ MAKİNESİ ÇIKTI

Genişletilen soruşturma kapsamında yapılan teknik ve fiziki takip neticesinde, şahsın Çal İlçesine bağlı İsabey Mahallesi’nde bir adreste bulunduğu; iş adamı Aldırmaz’ın, elleri ve ayakları bantlanmış vaziyette alıkonulduğu ortaya çıktı. Yapılan operasyon sırasında 2 şahıs yakayı ele verirken; olayla ilgisi tespit edilen diğer şüphelilerde düzenlenen operasyonlarla yakayı ele verdi. Farklı suçlardan çok sayıda kaydı bulunan 4 şüpheli şahıs “kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma ve yağma” suçlarından dolayı adliyede yapılan işlemlerin ardından tutuklandı.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir