Uyuşturucu Tacirlerinin Zulaları Patlatıldı

Denizli’de polis ekipleri tarafından uyuşturucu operasyonları kapsamında 4 kişi yakalanırken, 3 kişi tutuklandı. Şüpheli şahısların yapılan üst araması ve incelemesinde yüzüne takılı olan maskeyi zula olarak kullandığı tespit edilirken, diğer bir olayda aracın arka kısmında bulunan hoparlör içerisinin zula olarak kullandığı belirlendi.

Asayiş 14.12.2020, 16:13
Uyuşturucu Tacirlerinin Zulaları Patlatıldı
banner858

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu ile mücadeleye devam ediyor. Bu kapsamda polis ekipleri tarafından sokağa çıkma yasağını da ihlal ederek uyuşturucu madde ticareti yapmaya çalışan 1 şüpheli şahıs yakalandı. Yapılan üst araması ve incelemesinde yüzüne takılı olan maskeyi zula olarak kullandığı belirlendi. Maskenin iç kısmında gizlenmiş vaziyette 7 fişek halinde satışa hazır eroin maddesi ele geçirildi. Şahısın ikametinde yapılan aramalarda ise, ikametin çeşitli bölümlerine zulalanmış 4 gram eroin maddesi ve 4 adet reçeteye tabi sentetik hap ele geçirildi. Adli makamlara sevk edilen şüpheli şahıs Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan tutuklandı.

HOPARLÖR İÇERİSİNE ZULALANMIŞ

Çevre illerden Denizli’ye yüklü miktarda uyuşturucu madde sevk edileceği bilgisi alınması üzerine gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde; Denizli sınırları içerisinde takibe alınan araç durduruldu. Araç içerisinde bulunan 2 şüpheli şahıs yakalanırken, şahısların üzerinde ve araçta yapılan aramalarda aracın arka kısmında bulunan hoparlör içerisine zulalanmış vaziyette 415 gram metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir. Genişletilen soruşturma neticesinde ele geçirilen metamfetamin maddesini teslim edecekleri 1 zehir taciri tespit edilerek düzenlenen operasyon neticesinde yakalandı. Olaylarla ilgili olarak yakalanan 3 zehir tacirinden 2’si çıkartıldıkları adli makamlarca tutuklandı.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir