Seçim kampanyasını oldukça yüksek bir tempoda sürdüren Halil Pekdemir yeni projesiyle heyecan yarattı. Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, adrenalin ve doğa tutkunlarını yakından ilgilendiren, aynı zamanda ilçe turizmine katkı sağlayacak projeyle ilgili detayları paylaştı.

Pekdemir Dekube

“TURLAR ÜCRETSİZ OLACAK”

Ak Partili eski başkandan Ak Partili Eski Meclis Üyesine: “Bu Milletin Yakasından Düşün” Ak Partili eski başkandan Ak Partili Eski Meclis Üyesine: “Bu Milletin Yakasından Düşün”

ATV güzergâhları ve safari turları ile hem yerli-yabancı turistlere hem de bölge halkına, doğa ile iç içe heyecan verici bir macera yaşatmayı amaçladıklarını belirten Pekdemir, proje kapsamında, yerli ve yabancı turistlere Pamukkale'nin dağlık ve ormanlık alanlarını keşfetmek için mükemmel bir fırsat sunulacağını söyledi. Pekdemir, rehberler eşliğinde ve ücretsiz olarak yapılacak safari turlarının ise Pamukkale’nin turizm potansiyelini artıracağı gibi aynı zamanda bölge ekonomisine de katkı sağlayacağını vurguladı.

A W169336 01A W169336 02

Editör: Haydar Buğra Tokmak