banner609

Babadağ’da Minibüsçü Esnafına Yakıt Desteği

Babadağ Belediyesi ilçeden korona virüs pandemisine karşı tedbirleri en üst seviyeye çıkarırken vatandaşların sorunlarını da ihmal etmiyor. Belediye Başkanı Ali Atlı minibüsçü esnafa yakıt desteği sağlayacak.

Babadağ 22.04.2020, 18:05
Babadağ’da Minibüsçü Esnafına Yakıt Desteği
banner930

Babadağ Belediyesi vatandaşlarının sorununu çözmek konusunda yine örnek oldu. İlçede bulunan vatandaşlar ile doğrudan iletişim ile sorunları dinleyen Başkan Ali Atlı, sorunların giderilmesi için hızlı adımlar atıyor.  Son olarak Babadağ’da Minibüs Birliği Temsilcileri ile görüşen Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı esnafın sorununu esnaftan dinledi. Korona virüs salgınında seferleri azaltılan ve maddi olarak zarara uğrayan esnaflara Başkan Ali Atlı yardım eli uzattı. Minibüs şoförlerinin maddi yüklerini hafifletmek için mazot desteği sağlayan Belediye Başkanı aynı zamanda her türlü sıkıntıda bu tutumu sergileyeceklerini söyledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı “Minibüs şoförlerinden temsilci arkadaşlarımız ile toplantıda bir araya geldik ve sorunlarını dinledik. Esnafımızın maddi yükünü hafifletmek için onlara mazot desteği sağladık. Bu zor günlerde bu ve bunun gibi dayanışma örnekleri bizleri güçlü kılacaktır. Vatandaşlarımızın sorunları çözmek için doğrudan iletişim kurarak hızlı fikirler üretmeye çalışıyoruz. Bu zor günlerden birlik ve dayanışma ile çıkacağız. Elbet bu günler geçecek, elbet kötü günler geride kalacak” dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir