banner609

Hasan Karahan’dan Baklan’a Ziyaret

Vali Hasan Karahan Baklan ilçemizde gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumları hakkında bilgi almak üzere Baklan ilçesine ziyarette bulundu.

Baklan 22.10.2019, 10:22 Kahraman Kahraman
Hasan Karahan’dan Baklan’a Ziyaret
banner858

Baklan ilçemizde ilk olarak Baklan Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Hasan Karahan Kaymakam Burak Dertlioğlu’ nu ziyaret ederek ilçedeki kamu yatırımları hakkında bilgi aldı. Baklan ziyaretinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretlerinde de bulunan Vali Karahan, görevli güvenlik güçlerimizden İlçedeki asayiş ve diğer güvenlik durumu hakkında bilgiler aldı.

Daha sonra Baklan Belediyesine geçen Vali Karahan burada Baklan İlçe Belediye Başkanı Yusuf Gülsever ve belediye personeli tarafından karşılandı. Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever ziyarette Vali Kaharan’a Belediye olarak ilçede gerçekleştirdikleri hizmetlerle ilgili bilgi verdi.

Vali Karahan; restorasyonu tamamlanarak ibadete açılan Tekke Camii’ni ve 13. yüzyılın ortalarında, Denizli’nin Türkler tarafından fethi sırasında şehit düşen komutana ait olan Alp Eren Hüsamettin Gazi Türbesi’ni ziyaret etti. Son olarak Vali Karahan, restorasyonu tamamlanan Boğaziçi Camii’nde incelemelerde bulundu.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir