TFF 3. Lig yolunda mücadele eden Denizli temsilcileri zirvenin uzağında kaldı. Bölgesel Amatör Lig 5. Grup’ta mücadele eden Sarayköyspor, Irlıganlıspor ve Yeşil Çivril Belediyespor ilk yarının son maçları öncesi taraftarlarına hayal kırıklığı yarattı.

TFF Türkiye Şampiyonası Denizli’de Başladı TFF Türkiye Şampiyonası Denizli’de Başladı

4-BAL'DA TAT YOK1

SARAYKÖY ZİRVEDEN UZAKLAŞTI!

12 haftası geride kalan grupta Sarayköyspor topladığı 17 puanla 8’inci sırada yer alıyor. Lige iyi başlayan ancak sonraki süreçte aldığı kötü sonuçların ardından zirve yarışından kopan Sarayköyspor, ikinci yarıda yapacağı atakla 3. Lig iddiasını sürdürmek istiyor. Kırmızı beyazlılar ilk yarının son maçında deplasmanda Burdur’da Mehmet Akif Ersoy Üniv. G.S.K.  ile kozlarını paylaşacak.

4-BAL'DA TAT YOK4

ÇİVRİL HAYAL KIRIKLIĞI YARATTI

Yeşil Çivril Belediyespor 12 hafta sonunda topladığı 14 puanla 10’uncu sırada yer alıyor. Yeşil-beyazlılar ligde istediği sonuçları bir türlü elde edemedi ve hayal kırıklığı yarattı. Sezona iddialı giren Çivril, ilk yarının son maçında sahasında Zoroğlu İncirliova Belediyespor ile karşılaşacak.

4-BAL'DA TAT YOK

IRLIGANLI DİBE DEMİR ATTI

Irlıganlıspor12 maçta 2 galibiyet aldı ve sadece 8 puanda kaldı. Ligde 13’üncü sırada yer alan temsilcimiz ikinci yarıda alacağı sonuçlarla ligde kalmak için savaş verecek. Irlıganlı ilk yarının son maçında sahasında Keçiborlu Belediyespor ile karşılaşacak. Temsilcilerimizin maçları 7 Ocak’ta oynanacak ve saat 14:00’te başlayacak.