Yüksel Kepenek Mazbatasını Ailesiyle Birlikte Aldı Yüksel Kepenek Mazbatasını Ailesiyle Birlikte Aldı

HABER MERKEZİ

Cumhur İttifakı adına Merkezefendi’de 31 Mart yarışına katılan genç iş adamı Ekrem Başer, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle eşi Seda Başer ile birlikte Merkezfendili kadınları, Belediye Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen özel bir gösterimde ağırladı. Başer çifti seans sonrasında ise salondan çıkan kadınlara hem karanfil dağıttı hem de onların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Whatsapp Görsel 2024 03 08 Saat 18.44.45 B267C0Dd

ÖZEL GÖSTERİMLE “ZÜBEYDE ANALAR VE OĞULLAR”I İZLEDİLER

Seçim nedeniyle bir süredir yoğun bir tempoyla çalışan AK Parti Merkezfendi Kadın Kolları mahalle teşkilatı üyeleri, Başer çiftinin 8 Mart sürprizi nedeniyle yoğun tempoya anlamlı bir ara verdi. Seçim maratonuna sinema filmi arası veren kadınların pek çoğu hayatında ilk kez sinemaya gelmişti.

Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın hayatını konu eden Zübeyde Analar ve Oğullar filminin özel gösterimini Başer çifti ile birlikte izleyen kadınların mutlulukları ve heyecanları görülmeye değerdi.

Whatsapp Görsel 2024 03 08 Saat 18.50.31 Ba35E764

HEYECANLARINI VE MUTLULUKLARINI GİZLEYEMEDİLER

Seans arasında duygularını aktaran Merkezefendili kadınlardan kimisi ilk kez sinemaya gelmenin heyecanını, kimisi ise Atatürk ve ailesini ilk kez yakından tanımanın mutluluğunu paylaştı. Ekrem Başer’e jesti nedeniyle teşekkür eden kadınlar Başer’den göreve geldikten sonra bu etkinliklerin devamını istedi. Hayatında ilk kez 60 yaşında sinemaya geldiğini söyleyen bir başka kadınsa, çok heyecanlandığını, sinemayı çok sevdiğini ve bundan dolayı Ekrem Başer’e minnet duyduğunu söyledi.