Başkanların İlk İcraatı Takdir Topladı Başkanların İlk İcraatı Takdir Topladı

Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi için aday gösterdiği genç ve başarılı iş insanı Ekrem Başer’in seçim çalışmalarının koordine edileceği Özay Gönlüm Meydanı’ndaki Merkezefendi Seçim Koordinasyon Merkezi, coşkulu bir törenle hizmete açıldı. Tören yoğun ilgiden dolayı miting havasında geçti.  AK Parti ve MHP’li seçmenlerin dikkat çeken ilgisiyle gövde gösterisine dönüşen SKM açılışına Cumhur İttifakı’nın Denizli kurmaylarının tam kadro katılması da gözlerden kaçmadı.

Ekrem Başer Skm Açılışı 3

Başer’in SKM açılışı törenine, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın dışında

AK Parti Denizli Milletvekilleri Cahit Özkan ve Şahin Tin, AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz, MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Hasan Aybay katıldı.

EKREM BAŞER: “HASRET BİTİYOR, VAKİT GELDİ”

Açılış töreninde konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, “Bugün sadece Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışını gerçekleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda Merkezefendimiz için aydınlık bir geleceğin ilk adımını atıyoruz. Biz hemşehrilerimiz arasında hiçbir ayrım yapmıyoruz. Her bir hemşehrimizin fikrine değer veriyor, görüş farklılıklarını en büyük gücümüz olarak görüyoruz. Size bu anlayışla hizmet edeceğimizin sözünü veriyorum. Önümüzdeki dönemde ilçemizi sosyal ve ekonomik anlamda daha ileri taşıyacak projelere imza atacağız. Gençlerimize daha fazla fırsat sunacak, kadınlarımızın sosyal hayatta daha aktif roller üstlenmelerini sağlayacak, çocuklarımız için daha güvenli ve daha güzel yeşil alanlar yaratacağız. Eğitimden sağlığa, spordan kültür ve sanata, her alanda kaliteli hizmet anlayışımızı sizlerle buluşturacağız” dedi.

Bu yolculukta en büyük güçlerinin Merkezefendililerin kendilerine olan destek ve inancı olduğunu vurgulayan Başkan Adayı Ekrem Başer, “Kıymetli hemşehrilerimizin desteğiyle, daha yaşanılabilir, daha modern, daha estetik bir Merkezefendi’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Açılışını yaptığımız Seçim Koordinasyon Merkezimiz, bu hedefler doğrultusunda atılacak adımların planlanacağı bir merkez olacak. Bu merkez aynı zamanda katılımcı belediyeciliğin de simgesi olacak. Biz diyoruz ki, ‘hasret bitiyor, vakit geldi’. Bu vesileyle Cumhur İttifakı paydaşlarımıza ve siz değerli hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ekrem Başer Skm Açılışı 2

MHP İL BAŞKANI YILMAZ: “EKREM BAŞER KARDEŞİMİZE KEFİLİZ”

Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’in genç ve dinamik bir kişiliğe sahip olduğunun altını çizen MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Başer’in Merkezefendi için büyük bir şans olduğunu belirterek şunları söyledi: “Ekrem Başer kardeşimiz dürüstlüğü, çalışkanlığı, ilkeli duruşu ve vizyoner bakış açısıyla öne çıkıyor. Biz Ekrem Başer kardeşimize bu konuda kefiliz. Yepyeni, çok daha güzel bir Merkezefendi’yi Ekrem Başer kardeşimizin başkanlığında, siz kıymetli hemşehrilerimizle birlikte hayata geçireceğiz. Allah yolumuzu açık etsin, Merkezefendi Seçim Koordinasyon Merkezimiz hayırlı olsun.”

AK PARTİ İL BAŞKANI GÜNGÖR: “MERKEZEFENDİMİZ GENÇLERE EMANET”

Merkezefendi’de yeni bir dönemin kapılarının aralandığını belirten AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, “Hep dediğimiz gibi, gençler bizim göz bebeğimiz. ‘Merkezefendi’de de genç, dinamik bir belediye başkan adayı olmalı’ diyerek, Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Ekrem Başer kardeşimizle yola çıktık. Yeni dönemde Ekrem Başer kardeşimizle birlikte Merkezefendimizde sosyal medya belediyeciliğinin değil, gerçek belediyeciliğin hayata geçtiğini hep birlikte göreceğiz. Ekrem Başer ilçemiz için gerçek bir hizmetkar. Böyle bir başkan adayı her şehre nasip olmaz. Cumhur İttifakı olarak hep birlikte el ele vererek zafere ulaşacağımıza dair inancımız tam” şeklinde konuştu.

BAŞKAN ZOLAN: “HEP BİRLİKTE HİZMET DESTANI YAZMAYA DEVAM EDECEĞIZ”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan “Yeni dönemde Ekrem Başer kardeşimizle ve değerli hemşehrilerimizle el ele, gönül gönüle vererek Merkezefendimizi yeniden gerçek belediyecilikle, gönül belediyeciliğiyle buluşturacağız. Bugüne kadar tüm ilçelerimizde olduğu gibi, Merkezefendimizde de birbirinden büyük projelere imza attık. Yeni dönemde de Ekrem Başer kardeşimle birlikte yürüyeceğiz. Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz. Bizim Denizlimize kazandırdığımız güzellikler ortada. İnşallah 1 Nisan’dan itibaren Denizlimizde tüm ilçe belediye başkanlarımızla el ele vererek hizmet destanı yazmaya devam edeceğiz. Bizim işimiz gücümüz Merkezefendi, işimiz gücümüz Denizli. Merkezefendi Seçim Koordinasyon Merkezimiz şehrimiz için hayırlı olsun” dedi.

Ekrem Başer Skm Açılışı 4

ŞAHIN TIN: “MERKEZEFENDİ’NİN YENİDEN GERÇEK BELEDİYECİLİKLE BULUŞMA VAKTİ GELDİ”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, AK Parti’nin belediyecilik anlayışının temelinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belediye başkanlığı döneminde atıldığını belirterek, “Tüm Denizlimizde olduğu gibi, Merkezefendimizde de AK Parti belediyeciliği döneminde muhteşem eserlere imza atıldı. Bugün diyoruz ki, Merkezefendimizin gerçek belediyeciliğe hasreti bitiyor, yeniden AK Parti belediyeciliğiyle buluşma vakti geldi. Bu yolda Ekrem Başer kardeşimiz ve Osman Zolan Başkanımızla birlikte ilçemizi hak ettiği seviyeye ulaştıracağız. Ekrem Başer kardeşimize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

CAHİT ÖZKAN: “ADIM ADIM ZAFERE İLERLİYORUZ”

AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan ise Cumhur İttifakının yalnızca millete hizmet etmek için milli ve manevi ilkeler üzerine kurulduğunu anlatarak, şunları söyledi: “Bugüne kadar Denizlimizde bizim belediyecilik anlayışımızın sayısız eseri mevcut. Bizim tek gayemiz sadece hemşehrilerimize hizmet etmek. Bunu da tüm belediye başkanlarımızla ve tüm hemşehrilerimizle birlikte başarıyoruz. Şimdi Merkezefendimiz için yepyeni bir geleceğe doğru, adım adım zafere yürüyoruz. Ekrem Başer kardeşimi tüm Merkezefendili hemşehrilerime emanet ediyorum. Artık şunu çok iyi biliyoruz ki Merkezefendimiz ve Denizlimiz için yaparsa Ekrem Başer yapar, Osman Zolan yapar”.