Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin adaylarını bugün İstanbul’da gerçekleştirilen Aday Tanıtım Toplantısında açıkladı. Açıklama sonrası Zolan sosyal medyada teşekkür paylaşımı yaptı.

“DENİZLİ DÜNYA KENTİ HALİNE GELDİ”

DESKİ’den Su Tasarrufu Çağrısı DESKİ’den Su Tasarrufu Çağrısı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, aday tanıtım toplantısından görüntüler paylaşarak açıklama yaptı. Zolan açıklamasında “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün işaret ettiği muasır medeniyet seviyesine ulaşmak için Denizli olarak durmadan çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz. Denizli’miz bugün başta belediyecilik hizmetleri olmak üzere eğitimde, sanatta, kültürde, sanayide, sporda, alt yapısıyla, üst yapısıyla, yeşil alanlarıyla, birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin parmakla gösterilen bir dünya kenti haline geldi. Bunu hep birlikte, Denizli’mizle birlikte başardık.” dedi.

977a6c5e-ae5b-4494-8b0c-bbd415ab7dba

“BİR KEZ DAHA HİZMETKÂR OLACAĞIZ”

Zolan, Recep Tayyip Erdoğan’ın belediye başkanı görevindeyken gösterdiği ‘eser ve hizmet belediyeciliği’ çalışma anlayışı ile bugüne dek Denizli’ye birçok eser kazandırdıklarını söyledi.  Zolan açıklamasının devamında “İşimiz gücümüz Denizli diye çıktığımız bu yolda ilk günkü aşk ve heyecan ile sevdamız Denizli’ye bir kez daha hizmetkârlık görevini yapma vazifesini şahsıma layık gören, Cumhurbaşkanımız, liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı arz ederim. Bizim hedeflerimiz de hayallerimiz de çok büyük. Bundan önce olduğu gibi bu güzel, bu aziz millete hizmet etmek için sen ben demeden, o, bu, şu diye ayırt etmeden aziz milletimize inşallah bir kez daha hizmetkâr olacağız. Allah'ım mahcup etmesin. Desteklerini esirgemeyen tüm hemşehrilerimden Allah razı olsun.” ifadelerini kullandı.