Ertemur’un Eşinden Duygusal Paylaşım, “Sen bizimdin şimdi Pamukkale'nin oldun” Ertemur’un Eşinden Duygusal Paylaşım, “Sen bizimdin şimdi Pamukkale'nin oldun”

Sarayköy Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. 10 yıllık hizmet görevinde sahayı hiç boş bırakmayan ve Sarayköylülerle birebir diyalog halinde olan Başkan Özbaş’a istedikleri her an ulaşabilen vatandaşlar duydukları mutluluğu dile getiriyor.

3. dönemi için yapacak olduğu projeleri kapı kapı gezerek anlatan Başkan Özbaş, Acıdere ve Hisar Mahallelerini ziyaret etti. Ziyarette Başkan Özbaş’a eşi Esin Özbaş, AK Parti İlçe Başkanı Sait Dikici, MHP İlçe Başkanı Hasan Konya ve belediye meclis üyesi adayları eşlik etti.

Sarayköy Acidere Ve Hi̇sar Zi̇yareti̇1

SARAYKÖY’ÜN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİK

Mahalle sakinlerinin sevgiyle karşıladığı Başkan Özbaş’a vatandaşlar hizmet ve yatırımları nedeniyle memnuniyetini paylaşarak yerel seçimlerde destek mesajları verdi.

Sarayköy’ün çehresini değiştirdiklerini ve yeni dönemde hayallerinin daha büyük olduğunu belirten Belediye Başkanı Özbaş, “ Samimiyet ve gayretle yaptığımız çalışmalarımızın karşılığını destek, dua ve güler yüz olarak görmenin tarifsiz mutluluğunu yaşıyoruz. Hemşehrilerimizin sevgilerini boşa çıkarmayacağız. Birlikte daha çok işler başaracağız. Sarayköyümüzün önemli tarih noktalarından bir tanesi olan Attouda Antik Kentimizde yüzey araştırma çalışmalarını el birliğiyle tamamladık. Sırada kazı çalışmaları var. Antik Kentimizi ayağa kaldırarak ülke turizmimize kazandıracağız. Butik konaklama tesisleri ve arkeofestler yaparak yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası haline getireceğiz” dedi.

Sarayköy Acidere Ve Hi̇sar Zi̇yareti̇2

“DOĞAL GAZI KIRSAL MAHALLELERE TAŞIYACAĞIZ”

Konforlu ve ekonomik ısınma olan doğal gazı da kırsal mahallelere taşıyacaklarını duyuran Başkan Özbaş, “ İlçe merkezimizde doğal gaz yüzde 95 tamamlandı. Yeni hedefimiz ilçe merkezi dışında kalan mahallelerimize doğal gaz götürmek. Hayallerimiz çok büyük. Hedefimiz hemşehrilerimizin mutluluğu, rahatlığı ve konforlu bir yaşam sürmesi” diye konuştu.