Sarayköy’de sosyal, ekonomik, şehirleşme alanlarında önemli adımlar atan Sarayköy Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş, büyük projelerini vatandaşlarla paylaşmaya devam ediyor.

Özbaş, Sarayköy'de yenilikçi bir bakış açısıyla her alana hitap eden çalışmalar yürüttüklerini, vatandaşların ev ekonomisini destekleyici projelerle, ilçenin geleceğine ışık tuttuklarını söyledi.

Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler

“İLÇEYE GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALİ KAZANDIRACAĞIZ”

Yenilenebilir enerji kaynakları oluşturmanın oldukça önemli olduğuna değinen Başkan Özbaş, ilçeye Güneş Enerjisi Santrali kazandıracaklarını açıkladı.

Başkan Özbaş, yeni dönem çalışmaları arasında bulunun vizyon enerji projesiyle vatandaşların enerji giderlerinin ciddi oranda azalmasını hedeflediklerini belirtti.

İlçenin elektrik ihtiyacını çevreci ve ekonomik koşullarda karşılamak için güneş enerji santrali inşa edeceklerini ifade eden Başkan Özbaş, vatandaşlara uzun yıllar elektrik enerjisi sağlayacak bu projeyle  karbon salımının da en aza ineceğini dile getirdi.

“YENİLİKLERİN PEŞİNİ BIRAKMIYORUZ”

Başkan Özbaş, “Sarayköyümüze ve vatandaşlarımıza güzel bir gelecek sağlamak adına güzel işlere imza atmak istiyoruz. Bunun için çalışıyoruz ve yeniliklerin peşini bırakmıyoruz. Temiz enerji projesiyle doğa ve çevreyi kirletmeden elektrik enerjisi üreteceğimiz güneş enerjisi santralimizi kıraç bir bölgemize kuracağız.  Vatandaşlarımızın enerji giderlerinde büyük tasarruf sağlayacağı bu projemiz ile yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelik önemli bir adım atacağız” dedi.