Sandıklar kapandı, seçimler bitti, başkanlar koltuklarına oturmaya başladı. Sıra tebriklere geldi.Tebrikleri kabul eden başkanlar kendilerine çiçek gönderilmesi yerine bağış yapılmasını istedi.

DOĞAN SMA'LI BEBEKLERİ DÜŞÜNDÜ

Yeniden Merkezefendi Belediye Başkanı seçilen Şeniz Doğan sosyal medya hesabından tebrik edenlere teşekkür ederek bağış yapmalarını rica etti. Doğan paylaşımında " Tebrik için bana çiçek göndermek isteyen herkese çok teşekkür ederim. Lakin onlardan bir ricam var. Lütfen bana alacağınız çiçeği tutarını SMA'lı Tusem bebeğimizin IBAN adresine gönderiniz." dedi. Başkan aynı mesajı SMA hastası Arya Bebek için de yayınladı.

Seniz Dogan 1712222958 (1)

ERTEMUR ARYA'YA DESTEK İSTEDİ

MHP’li Yılmaz; "Gazze'deki Zulüm İnsanlık Suçudur" MHP’li Yılmaz; "Gazze'deki Zulüm İnsanlık Suçudur"

Pamukkale belediye başkanlığını kazanan CHP'li Ali Rıza Ertemur da belediye başkanlığını kutlamak için çiçek göndermek isteyenlere aynı mesajı verdi. Ertemur sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Belediye başkanlığı tebrik ve kutlama çiçeği yerine SMA hastasu Arya bebeğimizin kampanyasına destek olmanız bizleri mutlu edecektir. Anlayışınız için hepinize çok teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

A R Y A A L I R I Z A E R T E M U R 1712222994

BAŞKAN DERE'DEN DERNEK VE VAKIFLARA BAĞIŞ TALEBİ

Çivril'de ise vatandaşlar tercihini CHP'li Semih Dere'den yana kullandı. Semih Dere de tebrik çiçeği yerine bağış isteyen başkanlardan oldu. Dere sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Değerli dostlarım, sizlerden bir ricam var. Tebrik mesajlarınız için yürekten teşekkür ederim. Ancak çiçek göndermek yerine ihtiyaç sahiplerine ulaşması için vakıflara ve derneklere yapacağınız bağışlar bizleri çok daha mutlu edecek. Hep birlikte dayanışmamızı büyüteceğiz." dedi.

S E M I H D E R E 1712223018

Editör: Orhun Çoban