Denizli'de 9-18 Şubat tarihleri arasında düzenlenen NR Marble Tayfun Taşdemir Handikaplı Bilardo Turnuvası yoğun ilgi gördü. 112 bilardo tutkunu, heyecan verici etkinlik için bir araya gelerek, katılımcı sayısı bakımından bir rekor kırdı.

3 Bant Dünya Bilardo şampiyonu Tayfun Taşdemir'in, adına düzenlenen turnuvaya katılım sağlaması organizasyona renk kattı. Denizlili bilardo sevenlerle bir araya gelen Taşdemir, tecrübelerini paylaştı. Taşdemir'in yeteneklerini yakından izleme fırsatı bulan katılımcılar, dünya şampiyonu sporcuyu hayranlıkla izledi. NR Marble Tayfun Taşdemir Handikaplı Bilardo Turnuvası, bilardo severlere unutulmaz bir deneyim sundu. Katılımcılar ve izleyiciler, bu heyecan verici turnuvanın gelecek yıllarda da devam etmesini talep etti.

Bilardo 2

TAŞDEMİR, SPORCULARLA ÖDÜLLERİNİ ALDI

Turnuvanın finalinde karşı karşıya gelen Sinan Kutluay ve Tayfun Taşdemir, izleyenlerin nefeslerini kesti. Kıyasıya geçen finalin ardından şampiyon olan Tayfun Taşdemir’e ödülünü NR Marble Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Tokgöz ve eşi Nur Tokgöz verdi. İkinci olan Sinan Kutluay’a ödülünü Abdurrahman Tokgöz takdim etti. Dereceye giren sporculara ödüllerini Denizli Bilardo İl Temsilcisi Mehmet Selçuk verdi.

Takıma Sahip Çıkılmıyor Takıma Sahip Çıkılmıyor

Dünya 3 Bant Bilardo şampiyonu Tayfun Taşdemir'i, Denizli'de ağırladıkları ve bilardo sevenlerle bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten NR Marble Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Tokgöz, “Ülkemiz ve dünya için bir marka haline gelen Tayfun Taşdemir, ulaşamadığı bir hedef neredeyse kalmadı. Hayatında daha da başarılı olmasını diliyoruz. Denizli’ye geldiği için de çok mutluyuz. Kendisine Denizli ve firmamız adına teşekkür ederim” dedi.

Bilardo 3

“ŞÖLEN GİBİ BİR TURNUVA OLDU”

Turnuvaya isminin verilmesinden dolayı onur duyduğunu ifade eden Türkiye Bilardo ve 3 Bant Dünya Bilardo şampiyonu Tayfun Taşdemir ise, “Çok yoğun bir ilgi vardı, çok güzel vakit geçirdim. Maçlar çok güzel geçti. Turnuvaya çok fazla sporcu katıldı. Burada birinciliğin ve ikinciliğin önemi yok, şölen gibi bir turnuva oldu. Çok sıcak bir karşılama vardı. Yürekleriyle, her türlü imkanlarıyla beni çok memnun ettiler. Denizli’de olduğum için çok mutluyum. İnşallah seneye yakın bir zamanda görüşürüz” şeklinde konuştu.