Merkezefendi Belediyesi'nin Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği mahalle iftarları tüm hızıyla devam ediyor. Ramazan ayında orucunu birlikte açmak isteyen mahallelileri bir araya getiren Merkezefendi Belediyesi, iftar sofrasını Sevindik Mahallesi Kapalı Pazar Yeri'ne kurdu. Gerçekleştirilen iftar programına binlerce Merkezefendili katılarak oruçlarını hep birlikte açtı. İftar programının ardından tasavvuf müzik dinletisi ve semazen gösterisi sahnelendi.

Sevindik Kapalı Pazaryeri’nde gerçekleştirilen iftar programına Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Denizli Milletvekili Şeref Arpacı, Denizli Eski Belediye Başkanı Ali Marım, Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan, meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları, muhtarlar ve binlerce vatandaş katıldı.

Bi̇nlerce Ki̇şi̇ Orucunu Sevi̇ndi̇k Mahallesi̇’nde Açti (14)

İFTAR SOFRASI GÜLTEPE MAHALLESİ'NDE KURULACAK

Sevindik Mahallesi’ndeki iftar programının ardından Merkezefendi Belediyesi, 14 Mart Perşembe (bugün) günü Gültepe Mahallesi Gültepe Pazar Yeri’nde toplu iftar programını gerçekleştirecek. Ramazan ayının maneviyatının yaşanacağı programda tasavvuf müzik dinletisi ve semazen gösterisi sunulacak.

Bi̇nlerce Ki̇şi̇ Orucunu Sevi̇ndi̇k Mahallesi̇’nde Açti (12)

“GÖNÜL SOFRAMIZI KURMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendili hemşehrilerim hepiniz iftar programımıza hoş geldiniz. Ramazan ayının o maneviyatını, ruhunu ve gönül sofralarımızın ikincisini bugün Sevindik Mahallesi'nde kurduk. Ramazan ayınız mübarek olsun. Ne zaman Sevindik Mahallesi'ne gelsek bizi bağrınıza bastınız, hep yanımızda oldunuz. Ramazan'ın ruhu, kardeşliği, barışı, mutluluğu ve huzurunu ilçemizde yaşatmaya devam ediyoruz” dedi.

Başkan Doğan’dan Kadir Gecesi Mesajı Başkan Doğan’dan Kadir Gecesi Mesajı

Bi̇nlerce Ki̇şi̇ Orucunu Sevi̇ndi̇k Mahallesi̇’nde Açti (10)

“RAMAZAN BİRLİĞİN, KARDEŞLİĞİN VE PAYLAŞMANIN GÜNLERİDİR”

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, “Hepinizin Ramazan ayınızı kutluyorum. Ramazanlar birliğin, kardeşliğin, dostluğun ve paylaşmanın günleridir. Bu günlerde sizlerle birlikte olmak çok güzel bir duygu. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan'a gönül sofralarında Merkezefendili vatandaşları bir araya getirerek Ramazan ayının maneviyatını yaşattığı için teşekkür ediyorum" diye konuştu.

“DAHA NİCE SOFRALARDA EKSİLMEDEN BULUŞMAYI UMUYORUZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, “Orucumuzu, hemşehrilerimizle birlikte açmanın mutluluğunu yaşadık. Daha nice sofralarda eksilmeden buluşmayı umuyoruz. Allah, herkesin dualarını ve tuttuğu oruçları kabul etsin” dedi.

Bi̇nlerce Ki̇şi̇ Orucunu Sevi̇ndi̇k Mahallesi̇’nde Açti (13)

“BAŞKANIMIZ ŞENİZ DOĞAN, 1 AYDA DEĞİL 12 AY BOYUNCA YANINIZDA”

Denizli Milletvekili Şeref Arpacı, “Sadece 1 ayda değil 12 ay boyunca yanınızda olan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, yine bugün çok güzel bir etkinlikle gönül sofrasında bizleri bir araya getirdi. Başkanımıza bu gönül sofrasını kurduğu için çok teşekkür etmek istiyorum. Başkan Doğan, 12 ay boyunca derman belediyeciliği Denizli’ye ve Merkezefendi’ye kazandırdı.